SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Osetia: Terroryści w szkole -

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28905

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
widzialem wywiad w panoramie i gosc nie glupio gadal troche poprawil mi humor po tym jak petelicki co pol godziny pieprzyl co innego

moim zdaniem do kasacji post leci nic ciekawego w nim nie ma (przynajmniej zgodnego z tematyka dzialu)

kicius moze mnie troche ponioslo ale denerwuje mnie jak ktos tak miesza watki i wplata w nie rzeczy zupelnie nie zwiazane z tematem przynajmniej od strony rozpatrywanej w danej chwili wszelkie dywagacje na temat biednych dzieci poprostu zaczely mnie doprowadzac do bialej goraczki tak samo jak denerwuja mnie teksty np w fakcie ktory na pierwszej stronie ma czarny paseczek i trabi ze to tragedia i dzien zaloby a na nastepnej pokazuje polnaga pogodynke z rogalem na ryju obluda tego calego zalu przyprawia mnie o mdlosci

isengrim moze i jestem bydlakiem wolny kraj i moja sprawa nie podoba ci sie to sie wyprowadz z wrocka
...
Napisał(a)
Usunięty przez Kicius za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1112
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zrozum w koncu do****a waclawa ze to nie jest forum pani domu ****a i z laski swojej mogla bys zachowac troche szacunku do innych czytelnikow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 803 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3620
no a tak w ogóle to co myślicie teraz po podaniu najnowszej liczby ofiar? akcja wyglada na przeprowadzoną nieudolnie jakby nie patrzeć. i to w dodatku przez zwykłych wojaków i trochę OMON- u i cywili, których poniosło i poszli na wymianę ognia. zaplecze do bani.
P.S. wybaczcie ale przestaliście pisać na temat... swoje żale wyładujcie na priv-ie

Kingsajz dla każdego!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co mieli zrobic? patrzec az wybija wszystkie dzieciaki? a liczba nie ma znaczenia 200 czy 2000 jeden**** zawsze za duzo rosjanie pewnie byli przygotowani na atak z wykorzystaniem zaskoczenia gdzie oni mieli by inicjatywy bo o tym ze ruscy puscili by ich tak poprostu to nie moze byc mowy tak czy siak by ich wycieli w pien predzej czy pozniej jednak inicjatywe przejeli terrorysci co kompletnie zaskoczylo ruskich a wszystko przez ******lony przypadek bo jak inaczej mozna nazwac odklejenie sie tasmy samoprzylepnej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1112
Na jakiej podstawie wydaje sie Wam, ze prowadzicie merytoryczna dyskusje? Gdzie tu jes Wasze zdanie? Gdzie tu jest Wasza wiedza o czymkolwek, minimum wiedzy? Powtarzacie bez zrozumiena krazace w mediach informacje i opinie, nie starjac sie nawet nadac im wlasnego stylu poza wtracaniem wylgaryzmow. Jakie Wy macie pojecie o czymkolwiek...Wam jest nawet trudno sklecic logiczne zdanie. Nie mowie nawet o analizie sytuacji...bo Wy nie jestescie w stanie ocenic sytuacji jako calosci -totalni, agresywni ignoranci...plecacy co Wam slina na jezyk przyniesie. Troche pokory nie zawadzi...bo brakuje Wam podstawowej wiedzy na jakikolwiek temat, najmniejszej wiedzy o otaczajacym Was swiecie. Zero zainteresowan...polszczyzna zalosna, bezlitosnie kaleczona. Widzicie tylko obrazki...tlo juz jest poza zasiegiem Waszej krotkowzrocznosci.
Kicius...podnies jakos poziom tego forum...

Zmieniony przez - Wieruszka w dniu 2004-09-06 08:30:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 967 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9601
Mi wystarczy wywiad z panem M.K.
Jako jedyny odpowiadał krótko na temat i przekazał istotę sprawy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1112
Bo posiadal informacje z pierwszej reki i podal je nam juz na spokojnie znajac "wszystkie szczegoly" . Kto ma informacje zwycieza...:). Takze nie robcie z niego bohatera, tylko dlatego, ze mial lepszy dostep do wiedzy o tamtym zdarzeniu poprzez swoje znajomosci.
Inna sprawa, ze ja do kazdej informacji z Kremla podchodze z ograniczonym zaufaniem - takze brak w Bieslanie jednostki elitarnej wciaz jest dla mnie dreczacym pytaniem. Co do informacji jego kolegow relacjonujacych zdarzenia w Bieslanie sa z pewnoscia bezczenne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1087
Idąc za tokiem myślenia Wieruszki,każdy powinnien sie dzielic wiedza,która posiada......bys sie zdziwiła. Dobrze,że chociaż Ty coś z sensem piszesz i podnosisz poziom tego forum.
Wiesz dlaczego mało kto pisze tutaj rzeczy merytoryczne i bedace w temacie,zauważcie ze wiekszość tematów kończy się na pierwszych 2 stronach reszta to......brak słów. Nie oznacza to,ze prawie nikt nie ma nic do powiedzenia wrecz przeciwnie,tylko jak to bywa"najmniejszy plecie najwiecej" i zawsze jak ktos coś sensownego powie to zaraz jest osmieszny,przywalany stekiem inwektyw,a niedaj boze ktoś powie to co myśli to ojej nie ma zmiłuj.....mozna by tak wymieniać i wymieniać.Lubie was czytac bo przynajmniej pośmiaś siś mogę choc powiem kawałom z Insomii depczecie po piętach

Pierdu i nas nie ma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 985 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8743
"rosjanie pewnie byli przygotowani na atak z wykorzystaniem zaskoczenia gdzie oni mieli by inicjatywy"

Czlowieku o czym ty mowisz, oni na nic nie byli przygotowani. Gdzie byl chociaz jeden kordon ochronny wokol szkoly, gdzie byli strzelcy wyborow i co najwazniejsze gdzie bylo zaplecze medyczne. Te elementy powinny byc na miejscu od samego poczatku.

You Can Run, But You'll Just Die Tired!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Seminarium z Robertem Sulskim 11 września 2004

Następny temat

OWIJKI

WHEY premium