SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Osetia: Terroryści w szkole -

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28892

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"że osoby te trafiły do Biesłania żywe lub martwe." to chyba nieulega watpliwosci a dzisiaj bedzie cieplo lub zimno powinienem chyba przepowiadac pogode
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1112
1. Breg...zaplecze medyczne ma zwiazek z odpowiednimi procedurami.
2. Bylam w Rosji...piekny kraj, zwlaszcza Krym. Gdy bylam tam pierwszy raz, dwa dni po moim wyjezdzie mial miejsce pucz Anajewa. Na plazy poznalam kilku meskich chlopakow, ktorzy na moje pytania co tu robicie tak dlugo - odpowiadali "imiejem swai diela", byli z Moskwy...fajni byli.
3. Eksperci to towar sprzedajacy sie na "rynku osobowosci". Ja ten towar kupuje, albo nie. Dla mnie towar czesto tutaj eksponowany ma wiele wad ukrytych, mimo, ze jest in vouque, mimo, ze ma silna reklame i solidne wsparcie sprzedazy. Ale sorry...ja tego towaru nie kupuje i mam do tego prawo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 985 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8743
"że osoby te trafiły do Biesłania żywe lub martwe." to chyba nieulega watpliwosci a dzisiaj bedzie cieplo lub zimno powinienem chyba przepowiadac pogode"

Widze ze nadal masz problemy z czytaniem. Moze powinienes troche nad tym popracowac i narazie odlozyc pisanie na pozniej.

You Can Run, But You'll Just Die Tired!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"To że znaleźli się w Biesłanie może świadczyć, że specsłużby się kilkukrotnie pomyliły, albo, że osoby te trafiły do Biesłania żywe lub martwe." jakbym nie patrzyl to zdanie jest bez sensu powiedz mi jak ty rozumiesz zwrot "zywe lub martwe"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 985 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8743
Chodzi o to ze Ci terrorysci wcale nie brali udzialu w akcji. Wladze rosyjskie albo sklamaly wymieniajac ich nazwiska wsrod zabitych porywaczy, albo posunely sie o krok dalej i po calej akcji zabili przetrzymywanych w wiezieniu terrorystow i "podlozyli" ich ciala razem z "prawdziwymi" porywaczami.

You Can Run, But You'll Just Die Tired!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak ale to nie zmienia faktu ze zdanie jest bez sensu "zywi lub martwi" zastanow sie nad tym czy istnieje jakas inna opcja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1112
Oj Breg...zywi, czyli mogli byc zmuszeni do udzialu, martwi...czyli podrzuceni...to nie jest takie trudne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ej nie chodzi o tresc tylko o forme!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 330 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4265
Breg, czemu czepiasz sie szczegolow ?

WHO DARES WINS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 422 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 818
No normalnie trafia mnie jak czytam wasze posty!
Ot wieruszka przeczytała artykuł z onetu i jest już expertem.
albo wypowiedzi innych użytkowników typu " jednostki specjalne w rosji działają na zasadzie bij-zabij".
żebyście się nie zkichali, ale GROM nie byłby w stanie przeprowadzić takiej operacji BO MA ZA MAŁO OPERATORÓW! Co z tego że są świetni skoro jest ich 50 na lądzie?
Uwazam że mamy wiele nauki od nich!
Ja sam nie uważam się ze eksperta; w żadnym przypadku.
Wydaje mi się jednak że wystawianie takich skrajnych sądów jest nie ma miejscu.
Pozdrawiam, Szturman.

Pamięci Janusza Kuliga- kibice/ In theory, there is no difference between practice, but in practice there is. Sorki za błąd:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Seminarium z Robertem Sulskim 11 września 2004

Następny temat

OWIJKI

WHEY premium