SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Osetia: Terroryści w szkole -

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28901

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bo diabel tkwi w szczegolach

najbardziej mnie smieszy jak ludzie wierza w kazdy ochlap jaki podrzuci im prasa w usa wyszla ksiazka nawet ze to amerykanie spowodowali zamachy z 11wrzesnia i znalezli sie d****e co te ksiazke kupili bo ludzie niektorzy ludzie lubia wierzyc w to ze sa oszukiwani przez rzad ale na szczescie dzieki pewnym zrodelkom sa lepiej poinformowani od innych i byc moze to ich tak kreci w tym globalnym spiskowaniu a rosja nigdy nie zgadzala sie na publiczne sledztwa aby nie prac swoich brudow na forum globalnym

bo co przynosza takie sledztwa poza tym ze sa pozywka dla mediow i trwaja cholernie dlugo? przyklad rodzima afera rywina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1112
..oj zuchy, zuchy...ciekawa jestem, gdzie Wy swoje eksperckie ostrogi zdobywaliscie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak gdzie w zuhah nie mialas odznaki at?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 985 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8743
Szturman juz cie kiedys prosilem zebys przestal "rzucac" GROMem na lewo i prawo, czy potrafisz napisac jakis post nie uzywajac tych 4 liter(GROM). Jestes fanatykiem to twoja sprawa ale nie mecz tym innych. I co ma wspolnego dyskusja na temat nieudanej akcji ze stanem naszych jednostek? Czy wedlug ciebie tylko amerykanie, anglicy i izraelczycy maja do tego prawo ze wzgledu na poziom wyszkolenia ich spec oddzialow?

To prawda ze co chwile powstaje nowa , ciekawsza, bardziej sensacyjna wersja wydarzen i rzeczywiscie nie ma sensu sie tym podniecac bo PRAWDY i tak nie poznamy.

You Can Run, But You'll Just Die Tired!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1087
Wieruszka napisałaś Krym,a myslałas o Kremlu chyba
chyba żartujesz bo nie wierze żebys nie wiedziała ze Krym leży na Ukrainie

Pierdu i nas nie ma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 985 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8743
Oboje nie macie racji bo to jeszcze wtedy bylo ZSRR, Pucz Janajewa.

p.s. Wieruszka w tym samym czasie na Krymie wypoczywal Gorbaczow

You Can Run, But You'll Just Die Tired!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1112
Tu nie chodzi o Rosje, Ukraine czy ZSRR...tylko o jednostki specjalne. Wszystkie te jednostki powstaly w czasach ZSRR w okresie zimnej wojny i byly szkolone tak, by w razie III wojny swiatowej "zrealizowac skutecznie zalozone cele" na zachodnim przeciwniku.
A opowiastka z Krymu ma sluzyc temu, ze tam ciagle cos wisi w powietrzu, ze Moskwa ma wszedzie swoich ludzi gotowych na podjecie konkretnych dzialan, majacych do zalatwienia swoje sprawy. Dla mnie Kreml to zawsze Kreml...czy to w Rosji, czy w ZSRR, nie widze roznicy.

A poza tym....na Krymie sa dobra mojej rodziny (czyli Krym jest moj..)

Zmieniony przez - wieruszka w dniu 2004-09-08 08:46:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zakrecona ta dyskusja jak tampon w ****zie przyznam wam sie ide spac bo po nocce jestem :-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 444 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9558
hmm popatrzylem na zdjecia z filmu nagrywanego przez terrorystów, no i za fajnie tam w srodku nie bylo

"NIE TRAKTUJ ŻYCIA POWAŻNIE BO I TAK Z NIEGO NIE WYJDZIESZ ŻYWY"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1087
Wytłumaczcie mi jak bomba mogła sie odkleić od kosza skoro ona snajdowała się w samym koszu?Taśma sie odkleiła......no cóz zgodnie z zasadą kłamstwo powtarzane wielokrotne staje się.......

Pierdu i nas nie ma

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Seminarium z Robertem Sulskim 11 września 2004

Następny temat

OWIJKI

WHEY premium