SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Osetia: Terroryści w szkole -

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28900

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no pewnie trzymaj ludzi w pelnej gotowosci przez 48 godzin dobry pomysl a potem rzesko rusza do szturmu doprawdy nieglupie i do tego nie zrozumiales przeslania chodzi mi o to ze ruscy chcieli to zalatwic pozniej bankowo i zostali zaskoczeni a snajperzy byli na miejscu tylko ze poszli do szturmu obstawialbym ze nie mogli ich rozmiescic na sasiednich budynkach a moze i rozmiescili z kad wiesz ze nie ja niewiem nie bylem moge mowic tylko o tym co widzialem w tv

wieruszka mowil ci juz ktos kiedys ze jestes poprostu smieszna? nie chce mi sie z toba gadac juz nawet moze jednak sama podnies poziom tego forum i nie udzielaj sie wiecej w temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1112
Tank ma racje, wszystko wymknelo sie spod kontroli. Akcja kierowaly emocje. Fakt, ze byly tam dzieci pozbawil logiki ludzi, ktorzy odpowiadali za rozwiazanie sytuacji. Lek o dzieci uczynil uczestnikow tej akcji nieobliczalnymi.Kazdy byl gotow je bronic - stad tyle ludzi wokol. Takze niezwyklosc sytuacji ( bo dzieci) zdeterminowala przebieg ataku na szkole.


P.S.To miedzy innymi do Ciebie Vivan odnosily sie moje slowa krytki. Chlopcy z liceum prezentuja tu wieksza dojrzalosc wypowiedzi. Nie masz nic do powiedzenia w zadnej sprawie...jestesmy juz na 13 stronie i wskaz na oryginalnosc chociaz jednej swojej wypowiedzi, wskaz na odwage na humor, prowokacje...logike...czy na cokolwiek, co moze stanowic o wartosci wypowiedzi i zachecic rozmowce do odpowiedzi..Ty mowisz tutaj sam do siebie biedaku (w kazdym watku tak jest).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
akcja nie byla jeszcze przygotowana i o to tylko mi chodzilo kiedy mowilem ze rosjanie chcieli zrobic to calkiem inaczej

gdyby w teatrze jedna z kobiet odpalila bombke to tez akcja potoczyla by sie calkiem inaczej co innego kiedy wchodzi sie do budynku wykorzystujac element zaskoczenia a co innego gdy sie go szturmuje w srodku dnia po uprzedniej wymianie ognia

wieruszka skoncz te osobiste wycieczki powiedzialem poprowadzie ze jestes smieszna ale to sie zaczyna robic przykre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 985 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8743
bregu madrzysz sie i klucisz a nie masz racji, podstawowe elementy ktore wymienilem majo niewiele wspolnego z samym szturmem i jego ewentualnym przygotowaniem, natomiast powinny tam byc od samego poczatku akcji. Na temat samego szturmu czy akcji odbicia zakladnikow nie bede sie wypowiadal bo mnie tam nie bylo a informacje podawane przez wladze rosyjskie sa niepelne i prawdopodbnie nieprawdziwe. Wystarczy porownac oficjalny i "nieoficjalny" bilans zabitych jak i sama ilosc zakladnikow przed akcja.

"no pewnie trzymaj ludzi w pelnej gotowosci przez 48 godzin dobry pomysl a potem rzesko rusza do szturmu doprawdy nieglupie" pomysl troche nad tym, ja pozostawie to bez komentarza

You Can Run, But You'll Just Die Tired!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z kad do ciezkiej cholery wiesz ze nie bylo snajperow umieszczonych w pobliskich budynkach? ja widzialem ich w tv idacych do szturmu np. najsmieszniejsze w tym wszystkim jest to ze my potrafimy spartolic taka akcje jak magdalenka a rosjanom chcielibysmy wypominac akcje w teatrze i w bieslanie poprostu zenada

tank jak nie masz zamiaru komentowac to lepiej nic nie mow powiedz mi jak wyobrazasz sobie trzymanie grupy szturmowej w ciaglej gotowosci przez 3 dni zanim nastapi szturm? ty jestes jakis nienormalny chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 985 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8743
Ty natomiast nie masz najmniejszego pojecia na jakiej zasadzie dzialaja jednostki AT i specjalne, oni sa caly czas w stanie gotowosci na tym polega ich praca, reszty nie bede ci tlumaczyl bo widze ze nie ma to najmniejszego sensu a pozatym z tego co widac ty juz wszystko i tak wiesz.

Widziales snajperow idacych do szturmu, to znaczy ze nie bylo ich tam gdzie powinni byc i od kiedy snajperzy biora "czynny" udzial w szturmie? Pomysl troche zanim cos napiszesz.

You Can Run, But You'll Just Die Tired!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 444 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9558
no snajperzy pewnie ze swoimi mp5 wchodzili w pierwszej linidżizus

"NIE TRAKTUJ ŻYCIA POWAŻNIE BO I TAK Z NIEGO NIE WYJDZIESZ ŻYWY"

...
Napisał(a)
Usunięty przez Kicius za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2201 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15791
Nie bluzgać sobie. Eksperci

So give it up you bloody sods you'll not be getting laid
And the sooner that you're out the door the sooner we'll be paid

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok wersja ocenzurowana

ej wiesz co nie chce mi sie z toba gadac jestes najmadrzejszy i wiesz wszystko trzeba bylo tam pojechac i samemu zalatwic te sprawe jesli twierdzisz ze zolnierze j.s. powinni byc caly czas na pozycjach do szturmu to jestes najzwyklejszym w swiecie geniuszem jak ty to sobie wyobrazasz ze caly czas mieli by stac przykucnieci pod murkiem czekajac 48h na rozkaz do szturmu? wez sie zastanow zanim cos napiszesz a nie takie frazesy rzucasz ze mozna puscic pawia z nudow

1 pytanie do ciebie z kad wiesz ze nie bylo ich tam gdzie byc powinni
2 pytanie dlaczego uwazasz ze jesli mowie ci ze ich widzialem to sciemniam? po co mialbym to robic? jakbys ogladal relacje "na zywo" to moze rowniez zobaczylbys ich takze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Seminarium z Robertem Sulskim 11 września 2004

Następny temat

OWIJKI

WHEY premium