SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Osetia: Terroryści w szkole -

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28894

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1112
Zadam pytanie jeszcze raz...bo oczom nie dowierzam...masz w dupie dzieci z Bieslana...??? Nie istniejesz juz dla mnie jako rozmowca...

Satar, przeczytalam wszystkie wypowiedzi w temacie i nie znalazlam Twojego glosu...brak...!!!!, ja niekoniecznie chce znac Twoj stosunek...bo to jest zapewne brak stosunku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przykre hehe wyobraz sobie ze dla mnie juz dawno nie istniejesz jako rozmowca brakuje ci argumentow a twoje wypowiedzi to glownie mrzonki i ******ly same pozdrawiam

Zmieniony przez - bregu w dniu 2004-09-04 18:30:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 330 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4265
Zaskoczyles mnie Bregalad. Ciezki przypadek jestes, za duzo kick'a :P

WHO DARES WINS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moze i za duzo ale nie lubie jak ktos placze nad rozlanym mlekiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 330 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4265
Moze i tak, ale troche szacunku Breg.. choc odrobine, przeciez jestes czlowiekiem. Gdyby, odpukac, cos sie stalo Twojemu bliskiemu, tez by Cie to gowno obchodzilo? Aaa no tak, przeciez jestes "bezdusznym*****em", to pewnie tak...

WHO DARES WINS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1087
Bregu dobrze mówi,Satar dobrze mówi
Z drugiej strony czemu Breg...ma byc zal dzieci z Biesłania jak nie zal tych dzieci nawet putinowi.Mówi to co wiekszośc myśli i czuje"wisi" mu to....

Pierdu i nas nie ma

...
Napisał(a)
Usunięty przez Kicius za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 330 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4265
******licie Hipolicie

WHO DARES WINS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zalozymy sie?

problem ten jest mi jednak tak odlegly ze nawet nie moge wspolczuc tym rosjanom w darfurze dziennie gina dziesiatki dzieciakow ale nikt tych dzieciakow nie zaluje na zadnym forum zadna wieruszka nie placze nad tym ze nie moze nic zrobic i wkuria mnie takie cos caly swiat jest jednym zaklamanym gownem a jak ktos ma jaja zeby powiedziec prawde to maja go za po***anca tak naprawde te dzieciaki to tylko liczby kto z was zna ich nazwiska albo wiedza jak wygladaly w ktorej klasie sie uczyly z coraz wiekszym przerazeniem wpatrujecie sie w liczbe ofiar z fascynacja czekajac na nastepna liczbe wieksza ktora wznieci jeszcze bardziej wasz zal zyjemy w chorym swiecie chorych ludzi i boimy sie do tego przyznac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1112
Chory czlowieku, czynie w tej chwili starania, by jechac do Sudanu.
Nie wchodz w takim stanie na forum, bo budzisz wstret.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Seminarium z Robertem Sulskim 11 września 2004

Następny temat

OWIJKI

WHEY premium