SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Osetia: Terroryści w szkole -

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28898

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1112
Szturman, dlaczego rozsiewasz plotki...chciales sie pochwalic, ze znasz MK... Kim jest Satar, powiedz mi Kaspar? Tylko Marcin wie, ze mialam depresje, czy w swoim gronie nie macie o czym rozmawiac..tylko o tym w jakim kto jest nastroju?
Zostan sobie, ja odejde...to bedzie niewielka strata dla forum. Moich wypowiedzi nie spotyka tu nawet najmniejsza akceptacja.

Pozdrawiam wszystkich, i dziekuje wiekszosci za mile rozmowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 985 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8743
Kaspar - niby z czym sie pomylilem?

p.s. pozdrow M.K. od nas Tym razem go juz chyba nie odznacza.

You Can Run, But You'll Just Die Tired!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 23 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 272
Wieruszka Twoje teorie na temat osób z tego forum są mocno niecelne może lepiej się skoncentrować na odpowiedziach na temat a psychoanalizę pozostawić innym. A nie dawaj się podpuszczać i nie uciekaj z forum walcz.

żeby zwycięzać trzeba walczyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1112
Belweder, ja sie nie daje podpusczac. Juz sie przyznalam, ze w Twoim przypadku poniosla mnie fantazja. O co mam walczyc, z kim? Ja moge toczyc walki jedynie o idealy...w innych przypadkach nie jestem agresywna, nie interesuja mnie takie walki jakie prowadzi Kaspar i jego kolega Satar...to jest nie fair. Ja nie chce miec do czynienia z takimi przeciwnikami...czuje pogarde. Nie wstydze sie swojej wrazliwosci, ani depresji, ktora bywa jej nastepstwem.

Prosba do Kiciusia..Kicius, jak mnie tu juz nie bedzie duchem usun moja fotke ze "znawców". Nie chce, by za sprawa Satara moja twarz kojarzono z "cohroba psychiczna"....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2201 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15791
Za wywiad z TVN 24 - M.K. ma moje wielkie uznanie.

Wieruszka - usunąłem

So give it up you bloody sods you'll not be getting laid
And the sooner that you're out the door the sooner we'll be paid

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2201 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15791
Obawiam się że muszę trochę pokasowac a nie mam czasu.

Cały temat, czy tylko wypowedzi - pytam, b temat się rozwinął.
Breg - chamuj się, ja Cię lubię - ale wiesz - obowiązki.
I nie tylo Breg

So give it up you bloody sods you'll not be getting laid
And the sooner that you're out the door the sooner we'll be paid

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tank, piszesz jak typowy nieudacznik, ktory kieruje sie zawiscia do innych tylko dlatego ze osiagaja sukces. Mam nadzieje ze taki nie jestes w rzeczywistosci - naprawde!
Nie odznacza go, poniewaz jak sie powinienes juz zorientowac "doswiadczony specjalisto" nie bylo tam oddzialow ktore maja kontakt z MK. Skoro nawet tego nie wiesz to rzeczywiscie mozesz poza watkiem merytorycznym, wplesc tylko watek zawisci personalnej.

Wykaz sie chlopie, powiedz co ty w tej dziedzinie osiagnales :)
Mysle ze chetnie wszystcy posluchamy ...
Poza totalna krytyka MK nie masz nic innego do powiedzenia na jego temat, podejrzewam ze nawet go nie znajac, jak wiekszosc naszych "specjalistow", ktorzy oprocz negowania "nie bo nie" nie maja nic wiecej do dodania.
W caloksztalcie jego dzialalnosci zdanie tego typu osob nie ma kompletnie zadnego znaczenia dla czegokolwiek, po prostu : "Psy szczekaja, karawana jedzie dalej".
Ogladales jego wywiad o ktorym mowi Kicius? Moze wowczas zrozumialbys istote zagadnienia.
Bez obrazy, Kaspar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 985 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8743
Kaspar jesli nadal bedziesz mnie i reszte uzytkownikow tego forum traktowal jak bande naiwnych idiotow to wybacz ale moje wypowiedzi odnosnie ciebie/jego sie nie zmienia. A wykazywac sie na forum nie musze i nie bede bo w przeciwinstwie do ciebie/jego moj udzial na tym forum nie ma zadnej ukrytej agendy. I znowu ten stary watek z zazdroscia , na prawde nie jestes w stanie wymyslic czegos nowego i bardziej prawdziwego? Nie pochlebiaj sobie, jesli mialbym zrobic liste osob ktorym czegokolwiek zazdroszcze ciebie/jego na pewno by na niej nie bylo. A tak swoja droga to latwiej cie sprowokowac od 5 letniej dziewczynki. Bez obrazy

Pozdrawiam

You Can Run, But You'll Just Die Tired!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ZNOW NIE NA TEMAT...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 985 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8743
JAK NARAZIE W TYM POSCIE ZADNA Z TWOICH WYPOWIEDZI NIE BYLA NA TEMAT

You Can Run, But You'll Just Die Tired!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Seminarium z Robertem Sulskim 11 września 2004

Następny temat

OWIJKI

WHEY premium