SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Osetia: Terroryści w szkole -

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28899

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5447
Satar, jak narazie nie powiedziales nic madrego, jedyne co potrafisz to obrazac Wieruszke. Ma takie poglady a nie inne i wolno jej je wyrazac. Ona przynajmniej nikogo nie wyzywa.

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1087
Triabiati,Wieruszka nikogo nie obrazia poza mna nazywając mnie popaprańcem no cóz widac tak w domu do niej mówili. Za to Ty Wieruszka piszesz takie"sensowne"rzeczy,że aż mi dech zapiera jak czytam Twoje wynurzenia.Z skąd Ty sie urwałaś inwektywie jeden

Pierdu i nas nie ma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
uwazam ze powinnismy zakonczyc ten temat, ktory jest dosyc drazliwy a ze forum jest dyskusyjne to nie wszyscy musza miec takie samo zdanie. proponuje zakonczyc temat kto jest dobry a kto zly zasadniczo nie ma juz tutaj nad czym dyskutowac akcja sie odbyla terrorysci niezyja zakladnicy niesety rowniez gdyby akcja byla przeprowadzona wedlog jakiegos planu to mozna by dyskutowac nad poproawnoscia jego wykoniania badz jego zalozen a tak pozostaje nam tylko zakonczyc ten temat jak kulturalni ludzie nie skaczac sobie do gardel

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1087
Jakby gość chciał sie(M.K)ujawnic toby sie ujawnił widac ma powody dla których tego nie robi,ale Wieruszka jako pleciuga jak to baba rozpowiada wszystko i wszystkim.Obrzydliwe tfuu

Pierdu i nas nie ma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niestety, po raz kolejny pomylka. Kolejna prowokacja kolezanki wyrzuconej z forum GDL?
Tank, niestety pomyliles sie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 658 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5836
Każde dziecko, niezależnie jakiej narodowości jest świetością i powinno być nietykalne. Bo jest bezbronne, bo niczemu nie zawiniło, bo nie prosiło się na świat. Plugawię na "bojowników o wolność", "bojowników za wiarę" i całą tą swołocz. Chędożę również polityków z ich wojenkami, gierkami pod publiczkę i ciemnymi machlojami na boku. Zarówno to co robią terroryści, jak i poczynania "władzy" zwykłem określać jako skur.wysyństwo. Tyle w temacie.
Teraz parę słów do pszczególnych osób:

Breg - twoja wypowiedz równa cię w moich oczach z tymi bydlakami, wstyd mi że pochodzisz z mojego miasta.

satar - jeżeli jedyne co potrafisz wnieść do dyskusji to obelgi, to lepiej siedz cicho i nie rób zadymy trollu

Kaspar - czyżby? A ja mam podobne info na temat twojej osoby...

BTW, ch.uj mnie obchodzi forum GDL czy jak mu tam, jesteśmy na SFD, a tutaj to raczej nie Wieruszka robi kwalifikuję się pod wywalenie tylko parę innych osób...

Prawdopodobnie złamałem właśnie pare razy regulamin i jeżeli kiciuś będzie chciał wyciągnąć konsekwencje, zrozumiem go.

ISENGRIM&CATRIONA - ŚWIĘCI Z WROCŁAWIA

Pas służy do podtrzymywania spodni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 23 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 272
o widzę ,że wybuchła kłótnia .
Moje zdanie jest proste czeczeni mimo że rozumiem ich walkę o wolność, dopuścili się czynu niechlubnego i nie podlegającego usprawiedliwieniu ,wciągnęli dzieci w ich ich grę,Dzieci są świętością dla narodu ,teraz podpisali na siebie prawdopodobnie wyrok śmierci i to nie tylko u rosjan ale również na całym świecie.Bo kto będzie rozmawiał z ludzmi ,którzy mordują niewinne istoty jakimi są milusińscy

żeby zwycięzać trzeba walczyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 422 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 818
Kondolencje dla rodzin ofiar. To straszne.
Chciałem jednak zaznaczyć że taka sytuacja może zdarzyć się w polsce, a my nie mamy środków by wykonać tak wzorową operację jak na dubrowce(zawiniły służby medyczne). Oczywiście mamy GROM czy 1PSK ale nie wiem czy są choćby wystarczająco duże by móc odbić taką szkołę.
Cd. Biesłanu.
Oczywiście błędem było dopuszczenie ludności cywilnej na tak bliską odległość( myślę że ostatni pierścień powinien znajdować się dobrych kilkaset metrów od szkoły).
Jednakże nie można wszystkiego zwalać na jednostki specjalne. Wybuchła bomba na sali gimnastycznej czyli na dobry początek ok. 100 osób zginęło.
Niektórzy uciekali i terroryści otworzyli ogień. Specnaz musiał zrobić to samo. Już nie było wyjścia- musieli wejść.
Niestety- jak dla mnie zbyt dużo ludzi zginęło.
Pozdrawiam, Szturman.

Pamięci Janusza Kuliga- kibice/ In theory, there is no difference between practice, but in practice there is. Sorki za błąd:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1112
Kaspar - to Ty sprowokowales mnie do takiego zachowania. Ja rozumiem, ze najlepsze jednostki specjalne, ze wprawione w boju, ze odwazni chlopcy, dumni ze swojej sluzby...ale to jest ich kraj i pod jakimi rzadami by nie byl, musza wykonywac tego rzadu rozkazy. To, ze Ty pracujezs niejako dla tego rzadu budzi we mnie pewne watpliwosci i je wyrazilam. Ty natychmiat napusciles na mnie Satara. Ja rozumiem, ze tu chodzi tylko o taktyke, o wymiane doswiadczen , ze dla Was terrorysta nie ma twarzy, nie ma przynaleznosci do grupy spolecznej, czy etnicznej, nie realizuje czyjejs polityki...liczy sie tylko Wasza skutecznosc. Mimo to ten Putin, jakos tak na mnie dziwnie dziala - nie zawahalby sie uzyc tych jednostek przeciwko Rosjanom, ktorzy np w zdecydowany sposob zaprotestowaliby przeciwko jego rzadom (mowie o porzadnych rosjanach, nie terrorystach)

Nie wiem kto to jest Satar i jakie ma prawo, by mowic tu na forum o moich problemach. Tylko Ty jeden wiesz, ze mialam depresje i z jej powodu korzystalam z pomocy psychologa...co nie jest dla mnie sprawa wstydliwa, choc nie ze wszystkimi chce o tym rozmawiac

P.S. Tribbiani, Insengrim, dziekuje za mile slowa wypowiedziane w mojej obronie.

Zmieniony przez - Wieruszka w dniu 2004-09-05 09:39:08

Zmieniony przez - Wieruszka w dniu 2004-09-05 10:06:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sluchaj, naprawde mnie mylisz z kims z kim sie swietnie znam, mnie tez mialas okazje poznac... Nie interesuja mnie jakies twoje depresje, wpierw belvedre, teraz ja...
Od dluzszego czasu stoje obok tej wymiany zdan, poniewaz opiera sie ona albo na niepisaniu na temat albo na atakowaniu kogos z kim laczy mnie 12 letnia przyjazn.
Niestety, musze sie w zwiazku z tym wycofac.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Seminarium z Robertem Sulskim 11 września 2004

Następny temat

OWIJKI

WHEY premium