SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oliwa z oliwek ? Mozna to zaminic w ...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3015

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1775 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28109
Dawaj na ryz albo warzywa. przeciez smak nie bedzie intensywny jak sie na torebke ryzu rozejdzie a jak pijesz sam to sie nie dziw ze nie wchodzi. moze słomką bedziesz pił? dawaj do potraw i nawet nie poczujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
sproboj firmy goya, dzis gulnelem sobie z gwinta nawet nie musialem popijac
smak najlepszy jaki pilem

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Zapij woda, nic nie poczujesz.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 254 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10262
Zmieszaj z woda w szklance ;)

A jesli nie mozesz jej zjesc, to wyslij mi ( biore only extra virgine )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 482 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1835
GOYA są najlepsze napewno jesli chodzi o same oliwki , najbardziej mi smakują , jutro rano kupie oliwe ...

....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1337 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21243
phi, oliwa z oliwek wchodzi mi jak woda :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 921 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6365
Najlepszy myk z wodą jest wlewasz do szklanki wypełniasz wodą, łykasz i przepijasz wodą.
Potrawy polane oliwą są dla mnie ochydne no może bardzo niewielką ilością Próbowałem juz oliwę Goccia Doro notabene z serem twarogowym (omal nie zwymiotowałem ale zjadłem bo szkoda było wywalać), z ryżem, tuńczykiem (to chyba najlepiej smakuje bo przypomina rybki z puszki w oliwie), jajkami itp. Najlepiej, najszybciej i w miare bezkolizyjnie z wodą idzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 218 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3303
Polecam Ci sposob ktorego nauczylem sie czytajac biografie Nerudy. Tostujesz niewielki kawalek pieczywa, do naczynia (plytkiego) wlewasz oliwe i posypujesz ja sola. Zajadasz maczajac pieczywo w oliwie. Najlepiej grahamka z nasionami podchodzi. Ale to dla ektomorfikow raczej rada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 474
mi osobiście najlepiej wchodzi (oliwa & olej lniany ) z tuńczykiem w sosie własnym ( z wody ). Na taką puszke od 10 do 20ml i prawie w ogóle nie czuje smaku a wchodzi elegancko. leje też na ryż, kasze, dolewam do białka czasem gainera. z bialym serem jem bardzo rzadko.

zamiast oliwy od 2 miesięcy używam oleju lnianego ( bogatszy skład kwasów tłuszczowych ) i jest o niebo lepszy w smaku i ma taki orzeszkowy posmak.

i najlepiej trzymać oliwe jak i różne oleje w lodówce (dolna półka), by były w ciemnym i chłodnym miejscu, bo z doświadczenia wiem, że im cieplejsza oliwa lub olej lniany tym intensywniej czuć jego smak jak i zapach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
dlamnie jedzenie twarogu z oliwą to sadomasochizm

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy chodzi o Dziewczyne

Następny temat

Utrata wagi (tłuszczu) ogolnie + brzuch!

WHEY premium