SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Whey Protein Complex 100%

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 132305

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Na opakowaniu też jest napisane że jest 2g leucyny na 100g ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2450
zdaje się, że sprawa leucyny już jest wyjaśniona w dziale olimpu^^

a co do białka, to wypiłem wczoraj próbkę, smak truskawkowy całkiem przyjemny, szybko się rozpuszcza, zero piany, także myślę, że białko zdało egzamin na 5 : )

"Nie trenujemy dla sportu.. no, nie do końca. Trenujemy by straszyć dzieci i oszałamiać kobiety"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3
Mozna to białko stosować z hmb ( jakie odstepy czasow zachowac)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2450
A można stosować kurczaka z HMB? Bierz HMB tak jak napisał producent na opakowaniu.

Białko ma Ci uzupełnić posiłek, a z tego co pamiętam to HMB nie połyka się do posiłku.


Zmieniony przez - drv4lu w dniu 2010-03-16 16:10:31

"Nie trenujemy dla sportu.. no, nie do końca. Trenujemy by straszyć dzieci i oszałamiać kobiety"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1347
w pyte jest to bialko wlasnei koncze paczke kolo 900g czekolady poszly 3cm w bicepsie(zaczynam cwiczyc dopiero) i na 10000000% kupie nastepna tylko moze inny smak ;p czekolada nei powala... pieni sie troche ale jak sie odstawi na pare min to piana znika( ze 2 minutki w zupelnosci starcza) oprocz piany wad 0 ;D no smak moglby byc lepszy ale wszystkiego miec eni mozna ;p sprobuje pinacolady teraz chyba...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1536 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10043
spoko jak ci idzie po białku 3 cm i robisz na nim cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 713 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28603
tylko pamiętaj, że waniliowe jest na rzeźbę.
Na masę - tylko czekoladowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1347
co ja poradze ze naprawde poszlo 3cm xD czy ja wspomnialem ze robie na nim cykl ;p ? dawidm : no ba przeciez przeciez kupilem czekolade ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1347
pewnie to kwestia tego ze jestem poczatkujacy i naprawde latwo mi pobudzic miesnie ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1347
poza tym to mlody jestem-17 lat a to na pewno tez dziala na plus btw. jak tu ****a edytowac posty ?!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Kre-Alkalyn Powder®

Następny temat

Olimp - PRO CAS 85

WHEY premium