SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Whey Protein Complex 100%

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 132257

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Białko bardzo dobre. W 300ml rozpuszcza się bez grudek, mieszam łyżką w kubku. Smak czekolada - ok. Ogolnie jedno z lepszych jakie piłem, mogloby byc troche tansze :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402348
smaki nie sa jakies powalajace ale imo jak najbardziej ok, mi osobiscie bardziej pasuja takie ,nie za slodkie, troche mniej wyrazne itp,
ostatnio podjadam smak tiramisu i jest bdb imo
rozpuszczalnosc itp.jak przy innych smakach czyli wszystko ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 125 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6920
Smak truskawka 6/10 z wodą, smak ice coffe 10/10 z wodo i kostaki lodu bajka poprostu. rozpuszczalność bardzo dobra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 200
Smak jest wyśmienity. Niemiecka firma. Zawartość protein i odżywienie mięśni rządzi... Do tego polecam jeszcze zjeść parę jajek żeby zadowolić swój organizm do syta... Jednak serek też ale już nie potrzeba tyle co zwykle. To białko na mnie działa tak, że widać z dnia na dzień większego powera po prosu. Da sie trenować tyle samo co dziennie uzupełniając nim dietę. Nie dadzą tego same jaja nie da tego białko ostrowia i białko z niższej półki. Nie ma oczywiście transformacji Hulka, ale to czuć że działa. Uwaga żeby się nie nadwyrężyć, o kontuzje nie trudno przy takim odżywieniu.

Zmieniony przez - szczesciarz900 w dniu 2013-09-28 12:19:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402348
raz ze smak pozostawia wiele do zyczenia biorac pod uwage cene tego bialka,
dwa ze jaka Niemiecka?????? skad Ty sie urwałes?
powera po bialku masz? hmmmm .. coraz lepiej..
albo faktycznie nie wiesz co piszesz albo trol z Ciebie i robisz to celowo..??

Zmieniony przez - wincol w dniu 2013-09-28 12:35:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
P.I.M.P

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Kiedyś moje ulubione jednak Olimp na chwilę obecną znowu pozostał w tyle ze smakami, a cena odstrasza. Jak jest promo to warto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 515 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18775
smak słaby, cena nie zachęca, mam nadziej że przynajmniej skład taki sam jak na opakowaniu :)
ogólnie chyba lepiej szukać czegoś innego, ja się do niego nie przekonałem


Zmieniony przez - rabarbar88 w dniu 2014-02-13 00:28:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 589 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10726
lej mniej wody to bedzie lepszy smak..Miałem wanilie polecam

chwdp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Mi smak nie pasuje, albowiem dodaje często to bialko do omletu czy sernika. Rozpuszczalnosc faktycznie dobra.

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Kre-Alkalyn Powder®

Następny temat

Olimp - PRO CAS 85

WHEY premium