SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Whey Protein Complex 100%

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 132260

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 310 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4584
Kupiłem 1kg o smaku pinacolada i niestety musze powiedziec, ze smakowo jest słabiutkie. Ledwo co czuc smak, bardziej zapach. W porownaniu z Syntrax Matrix 5.0 w ogole sie nie umywa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3290
Czekolada - z mlekiem bomba, z kakaem jeszcze lepsza :) Z wodą nie próbowałem, bo już czuje, że mi nie podejdzie :/ Czeko i woda to kiepskie połączenie :/ Rozpuszczalność bdb. Przyjazna cena :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6574
ogólnie białko smaczne, w miare dobrze sie rozpuszcza i dobre jakosciowo polecam

Zycie to nie bajka wiec nie p******..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 49 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 553
panowie a moze by cos tak o efektach napisac? bo jak czytam to sami smakosze tutaj, skonczylem no-xplodea nie dlugo koncze super size on czas teraz na mleczko, bo dosyc juz mam tej chemi. to jak dobre to białko? jedyne jaki do tej pory jadelm to ostorvia o zgrozo!! i wpc80 olimpu oceniam na 4+

no pain no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3290
Efekty są zależne od diety także nie ma za bardzo o czym pisać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Piłam już wanilię i kokos. Wanilia była tragiczna, kokos piłam tylko z wodą i po jakimś czasie był wstrętny (wypiłam jakieś 700 g kokosa).
Kupiłam dzisiaj smak ice coffee i jestem zdziwiona bardzo. Podeszłam do tego zakupu bardzo sceptycznie, ale w dobie kryzysu 1 kg białka takiej jakości za 50 zł to naprawdę się opłaca. Smak jest naprawdę bardzo dobry (z wodą i to w dodatku dość ciepłą). Smakuje jak cappuccino mokate z dodatkiem sporej ilości mleka.
Mam bardzo wybredne podniebienie odnośnie smaków białek, a to jest w stanie mu sprostać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 399
Właśnie pije o smaku pinacolada i calkiem smaczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4642
Potwierdzam - smak iced coffee bardzo przyzwoity i na wodzie i na mleku. Kokos średni, czekolada mało intensywna.
Rozpuszczalność wszystkich dobra.

pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 601
Niedawno zaczalem paczke o smaku Pinacolada(Wanilia duzo lepsza),nawet niezle,stosunkowo tanie,wogule sie nie pieni,rozpusszczalnosść bardzo dobra.
100% Polecam,Produkt godny uwagi-Jedno z lepszych Bialeczek!!!...

No Pain No Gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 234 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4914
ja popijam truskawkowego. Zapach zaj****** rozpuszczalność również, co do smaku jest ciut gorzej

"Pompuj, pompuj, pompuj czlowieniu, trenuj.
Ujrzysz progres w oka mgnieniu.
Nawet gdy ktoś rzuci Ci wyzwanie,
jak spartanie vis-à-vis wygranej staniesz."

Grudzień 2012 --> wielki powrót

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Kre-Alkalyn Powder®

Następny temat

Olimp - PRO CAS 85

WHEY premium