SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Whey Protein Complex 100%

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 132323

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gdzie kupiliscie smak kokosowy??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 201
Jeżeli smaku kokosowego nie ma w twoim sportowym ( W moim zawsze jest Koks a brakuje truskawki :/) to zajrzyj na allegro, z pewnością będzie ten smak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie ma:/ bede musiał pochodzic po sklepach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 638 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10832
Właśnie dostałem to białko
Smak truskawka na wodzie do przełknięcia,na mleku bardzo przyjemny.
Skład dobry cenowo też nie jest źle dlatego polecam to białko w 100%

Grajcie pięknie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no w 3 sportowym bylo kokosowe:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 205 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32697
Mam wlasnie smak waniliowy i czekoladowy
Rozpuszczalnosc super i smak tez
polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cena na plus.

Smak truskawka, czekolada nie powala ale znosny.

Oglnie mysle, ze dobry wybór
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 454 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1739
Białko dobre cenowo i w miare dobre składem. Znam lepsze ale jakos od zawsze pracuje nad masą z tym i zawsze było ok.

Lepszej formy diler

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1801 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8141
Kupilem to bialko jakis czas temu, troche przeplacilem, ale na nastepny raz bede wiedzial gdzie kupic

A teraz do rzeczy:
Sklad - bdb

Rozpuszczalnosc - nie mam szejkera, wiec mieszam w szklance lyzka, rozpuszcza sie bardzo dobrze, 0 grudek

Smak(pije tylko z woda!) - mam waniliowy, na poczatku bralem po 10g tego produktu, zeby przyzwyczaic organizm, teraz wszedlem na normalna porcje, wanilia jak dla mnie troche za slodka, ale da sie wypic, nie nudzi sie (zjadlem okolo 1/3 opakowania)

Efekty uboczne - nie mialem nigdy po tym problemow zoladkowych, moge polecic w 100%

Ocena - 9/10 (troszeczke smak mi nie podszedl)



Zmieniony przez - Rrumcek w dniu 2009-09-16 11:56:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Dostalem dwie probki bialka czekolada i wanilia.

Czekolada - zenada, smakuje jak gainbolic i pol kilo mąki, rozpuszczalnosc beznadziejna, a przy 250ml mleka i 35g odzywki mialem w shakerze 150ml plynu i 500ml piany ktora po 25min nie opadla.. bialko jest tragiczne.

Wanilia - jeszcze gorzej. Ktos kto jest odpowiedzialny za smaki w Olimpie powinien wyleciec na zbity pysk bo odzywki sa paskudne, a wcale nie tanie. Po kolejnym produkcie olimpa wiem ze juz nie kupie nic z tej firmy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Kre-Alkalyn Powder®

Następny temat

Olimp - PRO CAS 85

WHEY premium