SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp Whey Protein Complex + Boks?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1090

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2799
Witam. Ćwiczę boks od jakiegoś czasu (pół roku) wcześniej brałem thermo speed extreme udało się zrzucić kilka kg. Aktualnie ważę 64kg i mam 165cm wzrostu. Chciałbym jeszcze zrzucić z 4-5kg + nabrać może trochę rzeźby lub po prostu schudnąć ale nabrać trochę mięśni. Zastanawiam się właśnie jak to osiągnąć? Dalej brać Thermo Speed Extreme + może Whey Protein Complex? Czy może samo Whey Protein Complex? Treningi mam 3x w tygodniu po 1.5h Pon, Śr, Pt.
Proszę o radę czy mogę zastosować to co podałem wyżej czy może polecicie mi coś innego? Z góry dziękuję i pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2799
Czyli mogę brać np. Whey Protein wyrobić sobie mięśnie i ćwiczyć aeroby jednocześnie? Mięśnie będą rosnąć a ćwicząc aeroby i pozbywając się tkanki tłuszczowej staną się one (mięśnie) bardziej widoczne tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
przeczytales to?

nie da sie jednoczesnie redukowac i robic masy.

albo jedneo albo drugie.

bialko to jedzenie w proszku. pomaga uzupelnic niedobory w diecie.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2799
To najpierw redukcja, a później masak xD. Dzięki pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odzywki MMA

Następny temat

Ciezka praca w NL, jakie odżywki ???

Wiecej