SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Thermo Speed Extreme Mega Caps®

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 190100

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1271
po co cos stosowac jak sie nadmiernie upija? rzuc alkohol i stosuj diete a thermo speed cos napewno pomoze. ja stosowalem 2 x po 2-3 cap i wtedy dopiero czulem wlasciwosci termogeniczne tego supla. jak dla mnie na produkt na plus za wzgledu na cene

"NO PAIN NO GAIN"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 61
stosuje od tygodnia z dietą przy małej ilości węgli i daje to ładny wynik 1.5kg w tydzień,oczywiście z aerobami i treningiem 5x w tygodniu .Polecam dawkę na początek 3 tabsy i stopniowo podwyższać dawkę ja po pierwszym tygodniu dopiero po 5 czuje lekkie pobudzenie i ciepło w ciele .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 464 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4904
ja jakiś specjalnych efektów nie zauważyłem. szkoda kasy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 209 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6042
nie pije na co dzień kawy ....to tak na marginesie.
biorę 2 kapsy na raz przed treningiem i fajnie pobudza i się ciepło robi ale gdy skończę trening to tak mnie zamula sily to w ogóle nie mam - co do efektów spalających to 2.5 na 6
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1311 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38514
zawsze biore na redu. moi znajomi nie dali rady drżenie itp.. za dużo kofy chyba. ale jak dla mnie luzik

chin up:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 896 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 36654
Można brać przed treningiem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 580
Witam
Do Tse mam kupione białko i bcaa.
Treningi mma są o 20 30. W jakich godzinach brać bcaa i spalacz. ?

I'm <3 it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 85 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1642
bardzo fajny produkt po schudnieciu pierwszych 20kg waga przez jakis czas stala w miejscu dopiero jak zaczelem brac TSE zgubilem jeszcze 10kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 63
Witam. Mam pytanie. Otóż przy moim wzroście 1.91 i wadze ~86kg, mam dosyć widoczną oponkę na brzuchu. W ciągu tygodnia ćwiczę 3-4 razy piłkę nożną. 3 razy trening + 1 mecz. Nie potrafię zgubić tego tłuszczu na brzuchu. Czy TSE pomoże mi zgubić ten tłuszcz? Po ABS i treningach widać mi mięśnie brzucha, ale tylko pod klatką piersiową, na brzuchu oczywiście nie. Nie mam ustalonej diety, tylko staram się trzymać takiego żywienia, że bez słodyczy, żadnej Coli, itp., kolacje rzadko kiedy jem, a piję tylko wodę, herbatę, kawę, itp.
Pozdrawiam i z góry dziękuje.
PS. Nie mam dostępu do siłowni.

Zmieniony przez - dzuniordgc w dniu 2014-04-30 15:15:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 431 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6604
Witam jest zalecane 1 tabletka 30 minut przed śniadaniem i 1 tabletka 30 minut przed obiadem ....
Czytając posty wnioskuje że bardziej opłaca się brać 30 minut przed treningiem ze wtedy dopiero czuć prawdziwą moc spalacza. Obecnie przez tydzień biorę tak i w pierwszym dniu poczułem żar od środka a potem to już nic nawet nie pobudza... myślę że optymalnym rozwiązaniem było by brać 1 tabletkę 30 minut przed śniadaniem i 2 tabletki 30 minut przed treningiem ale do 17 godziny jeśli trenujemy bo potem z tego co wyczytałem można mieć problemy z zaspaniem ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Therm Line II®

Następny temat

Olimp - Top Mass®

WHEY premium