SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Thermo Speed Extreme Mega Caps®

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 190075

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336125
skończ antybiotyki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
antybiotykami lecze trądzik i sa one na dłuższy czas (ok 3miesiace) zesztą pewnie skoncze te, troche przerwy i zacznę inne. NIestety o to chodzi że ciężko z nimi skończyć, i stąd moje pytanie czy ten produkt który słynie z tego że jest z naturalnych składników może pod jakimś względem nie zgrywać się antybiotykiem. A jeśli tak to czy jest jakiś produkt który bym mogła brać jednocześnie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336125
zapytaj w tym dziale, to ich produkt: https://www.sfd.pl/olimp/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
okey, dzieki;).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 515
https://www.facebook.com/xnoeasywayoutx - Zapraszam wszystkich tutaj. Strona o sporcie, motywacji, zdrowym odżywianiu, suplementacji (testy suplementów)

Olimp Thermo Speed (120 caps)
*Cena: 120 caps - ok. 45 zł, wersja 60 caps - ok. 30 zł

Mateusz - Trudno ocenić obiektywnie skuteczność tego produktu. Dawkując według zaleceń (2x1 tabletka dziennie) nie czułem różnicy w stosunku do okresu w którym ich nie brałem. Dopiero po zwiększeniu dawki do czterech tabletek na dobę (2x2) zauważyłem efekt, chociażby w postaci zwiększonej potliwość podczas wysiłku.

Michał
- Ciężko jednoznacznie stwierdzić skuteczność tego typu produktów. Na początku działanie było odczuwalne - większa potliwość organizmu, następnie odczucie to ustabilizowało się. Z pewnością lepsze działanie można zaobserwować u osób nie pijących kawy (mało, lub wcale). Należy dodać, iż jest to produkt dość "delikatny". Efekty widać, ale ciężko powiedzieć ile w tym zasługi spalacza, a ile samego cardio.




Zmieniony przez - No-Easy-Way-Out w dniu 2012-05-16 15:42:19

https://www.facebook.com/xnoeasywayoutx - Potrzebujesz motywacji, porad w dziedzinie suplementacji? Zapraszam na swój profil

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pytanie :
wracam na silownie po 4 miesiacach przerwy ( operacja plus rehabilitacja kolana )
i czy jest sens brac thermo teraz kiedy nei bede mogl cwiczyc na 100 procent - chodzi mi o aeroby?
bo 4 mieisac rehabilitacji bedzie i bede zaczynal biegac wiec beda to cwiczenia lekkie jak narazie
czy poczekac jeszcze troche?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1108
To i ja dodam swoją opinię. Był to mój pierwszy spalacz i po miesiącu stosowania go efekty były ale... po zwiększonej dawce. W dni nietreningowe brałem 2x1 kapsułce, natomiast w treningowe 2x2 + 1 przed treningiem. Co można zauważyć? Na pewno większa potliwość, dodatkowo jakaś taka dodatkowa "pompa". Ogólnie polecam na początek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Wiek 2 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2336
Witam dam tutaj bo po co nowy temat jestem bokserem obecnie mam 75.111 wzrost to 168 cm po treningu bokserskim 2 h chciałbym zejść z moja normalna wagą do 68 69 ewentualnie 69.5 kg biorę thermo speed extreme i mam pytanie czy mógł bym zastosować białko np UNS WPC Econo 700g BIAŁKO , UNS R-MIX PROTEIN 700G ! BIAŁKO wcześniej bez spalacza brałem to 2 i efekty były 5 kg w 2 tyg brałem to 2 razy na dzien na sniadanie bez innych rzeczy i na kolacje tak samo i byłem syty no i pytanie czy jeżeli bym brał to białko i ten spalacz czy efekty były by dobre . aha i te kg to najlepiej by było mi zbić w około 1.5 tygodnia te 6 kg nie wiem czy to możliwe

Maksyma Jest Taka :
;< Gdy upadam wiem już jak mam wstać aby znów nie upaść>;

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 456
Stosuję TSE od około tygodnia i mogę powiedzieć że po stosowaniu wg zaleceń nie odczuwałem jakiejkolwiek różnicy, natomiast po zwiększeniu jej do 4 szt dziennie tj. 2x2 już w trakcie pierwszego treningu odczułem fajne ciepełko i zwiększoną potliwość. TSE jest bardzo delikatny i mogę go polecić jako pierwszy spalacz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 692
mhm mam wysoki ALAT /GGPS/(problemy przez %%% :F) czy mogę to stosować ???????????
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Therm Line II®

Następny temat

Olimp - Top Mass®

WHEY premium