SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Thermo Speed Extreme Mega Caps®

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 190096

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4398
KALORIE [kcal] 2300,8
BIAŁKO [g] 151,2 2,1
TŁUSZCZE[g] 72 1,0
WEGLOWODANY[g] 262 3,6
Taki dodatek:)

TRANSFORMERS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19
Witam serdecznie , chciałam się zapytać czy biorąc thermo speed extreme2x 2tab. razem z cutting edge 2x2tab. uzyskam jakieś efekty, dodam że chodzę na aerobik ( zajęcia spalające tkankę tłuszczową )3-4 razy w tygodniu .

>EWIKA<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 465
Witam, mam pytanie co do tego spalacza :

-Czy pomoze mi to w zrzuceniu brzucha w sumie nie tak duzo mam ale cos jest
-Czy moge to brac w wieku 16 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 47 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1647
chyba możesz, ja brałem jak miałem 17 czyli w tamte wakacje:D w połączeniu z l-karnityna w płynie vitalmax'a i dałem jeszcze omega-3 to naprawde byłem zadowolony z efektow, do tego trening na siłce 5 razy w tyg. na rzeźbę-redukcje i w 2 miechy(chyba nawet niecałe 2) 12 kg mniej:) bez jakiejś specjalnej diety, tylko węglowodanow DUŻOO mniej i słodyczy:P

no pain no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zjadłem tylko 90 i jadłem po 5,działanie od skali 1 do 10 oceniam 4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2675
Moge brac TSE razem z kreatyna i hmb??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Stosuje przed treningiem jako dopalacz w ilosci 2 3kaps..fajnie pobudza.

Dobry produkt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39
Witam serdecznie , chciałbym się zapytać czy biorąc thermo speed extreme moge brac rowniez Trec - AAKG Mega Hardcore?

wtk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 223
Witam, czy moge brac to w wieku 15 lat??? Gosciu na silowni posiadajacy certyfikat czy cos takiego powiedzial ze moge sobie wziasc termogenika a TSE to jest termogenmik a wiec czekam na odp. Z gory dziekowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 115
Polecam, ja w niecałe 3 tygodnie straciłem 3 cm w pasie a jeżeli chodzi o wage to nie wiem bo waże i tak za mało a chce się pozbyć tłuszczu na brzuchu. Nie mam jakiejś szczególnej diety, płatki owsiane, jajka i zawsze po treningu ryż z kurczakiem, nie przestrzegam tego jakoś bardzo rygorystycznie i czasami doładuję się Ostrowią :) trening tylko siłowy 3x w tygodniu. Ogólnie jestem bardzo zadowolony i jeśli nadal będa takie postępy to pójdzie 5 cm w pasie zanim skoncze opakowanie :)

Takich dwóch jak nas trzech to nie ma ani jednego

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Therm Line II®

Następny temat

Olimp - Top Mass®

WHEY premium