SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Thermo Speed Extreme Mega Caps®

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 190063

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12829
ja w wieku 16lat juz bralem tse, wiec mozesz

Hard work has a reward. More hard work.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 223
ok dzieki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 210
jutro ide to kupic ;p

jak to dawkowac? mam 182cm wzrostu i 85kg masy ;/ z 10-15kg musze zrzucic zeby jakos wygladac ;p. oczwyscie bede mial diete. trenuje 3 razy w tygodniu na silce po 1h. kidy to rbac i ile ? bo mowia ze producent zaniza i nic nie daje ;/ (to bedzie moj pierwszy spalacz)

aha i mam pytanie ;p duza ta puszka jest ? bo musze to dgzies schowac ;p

Zmieniony przez - Pekzu w dniu 2009-03-10 19:33:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66
Szczerze to nie polecam. Stosowałem to w tzw. listkach to samo tylko ze bodajże po 14capsów :) poza zwiększonym poceniem nie widziałem żadnej różnicy. Stosowałem tak jak zaleca producent. Szkoda kasy... niby tanio ale jak ktoś chce widzieć efekty to lepiej niech coś innego wybierze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9833
Dobra bede oryginalny i wbrew temu co sam kiedys pisalem teraz nie moge go polecic. bralem zawsze tak jakos w wakacje (oczywiscie dawki lekko mowiac troszke zawyzone), ostatnio po semsetrze na polibudzie troszke mi sie przytyloi postanowielem sobie zapodac tse...i ****a porazka po calej linii - nie bylem w stanie sie uczyc,lazilem rozdrazniony(niby pozytywnie ale nie do matmy zero koncentracji i ogolna niechce do nauki. Podsumowujac - supel w miare dobry,ekonomiczny(zalezy dla kogo bo nie wszytskim starcza te dajmy na to 10capsów na dobe) ale jesli ktos sie uczy to odradzam.
Sie rozpisalem
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 256
witam ... przez ostczas miałęm cykl na mase ... dobry plan + dieta + odzywki białkowee + kreatyna i efekty były bardzo dobre ... w 6 tyg przytyłem 10kg (z 61 na 71 przy wzroscie 173)siła tez posżła znacznie w góre ... mieśnie rosły jak szalone :D niestety brzuszek sie troche zaniedbał i pojawił sie tłuszcz przez co nie wyglada to cikawie ... obwiam sie z ebiorąc ten produkt zniwecze wszystko nad czym pracowalem ostatnimi czasy .. moze mi ktos odpowiedziec czy ten produkt spala tylko tkanke podskorna i nie dziala na iesnie ... oczywisice przys tosowaniu bylaby dietka + aeroby ... prosze o odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12829
1. naucz sie ortografii
2. zaden spalacz nie spali ci sam ani miesni ani tluszczu. przy odpowiedniej diecie, moze co najwyzej pomoc w zrzucaniu, ale czy miesni, to zalezy od diety

Hard work has a reward. More hard work.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 283
opinie co do tego specyfiku są podzielone, ale jak wiadomo laczy sie to z podnatnoscia kazdego z nas na roznego roadzaju specyfiki, a co do jego skutecznosci preklada sie przede wszystkim dieta i dobry trening aerobowy badz HIT. Wg mnie jak na 1 kontakt z tego rodzaju suplami to polecam, pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 223
Popieram DewoNNa. Brałem go 2 lata temu i również mialem podobne sajdy jezeli tak to mozna nazwatś;p. Grzał w dodatku słabo - Teraz kupuje Wenoma;p

A i Polibuda Poznanska roks!

Zmieniony przez - Kolorotrix w dniu 2009-04-15 09:43:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9833
a po venomie da sie uczyc?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Therm Line II®

Następny temat

Olimp - Top Mass®

WHEY premium