SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Thermo Speed Extreme Mega Caps®

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 190134

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 64
Czy myślicie, że branie po 6-8 kapsów dziennie jest bezpieczne na dłuższą metę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1706
wszystko zalezy od organizmu. sa ludzie o mojej masie, ktorzy musza lykac i po 6-8,a mnie 2 przed aerobami i 2 przed FBW klepia dosc porzadnie- wczoraj nie spalem do 3 (ostatnie tabsy o 14.30 weszly), dzis przy aerobach pikawa dawala o sobie znac, a spocilem sie razem ze spodenkami oO tak wiec ciezko stwierdzic. stopniowo co jakies pare dni dodawaj po kapsie i ocenisz ile Twoj organizm jest w stanie zniesc.

meeh

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 183 Wiek 12 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6260
Moje dziewczę się od tych piguł normalnie uzależniło.. Łyka zamiast kawy, czy innych tigerów. Inna sprawa, że ma genetycznie niskie ciśnienie i obniżoną temperaturę ciała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 417 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5493
stalo by sie coś gdybym zwiol 4 tab Thermo + X-pand??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 422
Nie polecam, dziala generalnie slabo jak na mnie, lykam 6-8 tabletek dziennie, biore od ok miesiaca i nie widze zadnych efektow . Prawdopodobnie dlatego, ze mam duza tolerancje kofeiny , bo oprocz tabsow pije 3-4 kawy dziennie.
Na poczatku troche rozgrzewalo , teraz nie czuje nic, nawet jak zarzuce sobie 3 tabletki przed treningiem.
Jest to moj pierwszy spalacz i bardzo sie zawiodlem.

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 211 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14111
spalacz jak spalacz. rewelacji nie ma. na 1 raz moze sie nadać, ale na dłuższą metę nie polecam.

"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Co do tej pierwszej są jednak pewne wątpliwości."

"Jeżeli zabałaganione biurko jest znakiem zabałaganionego umysłu, znakiem czego jest puste biurko?"

"Większości łatwiej ignorować prawdę"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30516
Miałem ten produkt dawno temu i spowodował problemy żołądkowe więc odstawiłem. Następnie spróbowałem po dłuższej przerwie, niestety reakcja organizmu była taka sama.

"Ból jest twoim przyjacielem, sprzymierzeńcem, mówi ci kiedy jesteś poważnie ranny, nie pozwala ci zasnąć, przypomina ci abyś kończył tą pracę i wrócił do domu. Ale czy wiecie co jest najlepszego w bólu? Świadczy o tym, że żyjesz."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1325 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15495
Jak na pierwszy spalacz mysle ze jest to wystarczająca opcja.
Przy diecie i aerobach efekty zadowalające. Przez 2 miesiace spaliłem na nim 2,5 kg tkanki tłuszczowej, przy zachowaniu wagi i mięśnia. A przyzanc musze ze dieta nie byla restrykcyjna.
Do przyspieszonego bicia serca tez mozna sie przyzwyczaić, mija po 2 tygodniach przy stosowaniu 2x2 kaps.
Aktualnie zarzucilem Tested Burnera i to jest dopiero skalpel! Nie dosc ze tluszcz leci w dół - 1,5 kg w miesiąc (nie 1,5 kg wagi a czystego fatu w/g pomiaru analizy składu ciała) to przy jednym kapsie nie wiesz co ze sobą zrobić. Przy dwóch dziennie serce waliło jak szalone. Na razie odstawiłem bo szkoda serducha na dłuższą metę ale moze do niego wrócę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 265
Wie ktoś mniej-więcej jaką datę ważności mają blistry tych kapsułek ? Mam kilkadziesiąt tabsów z zeszłęgo roku (kupione gdzieś w kwietniu) a szkoda wywalać... jak myślicie brać bez obaw ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy można stosować TSE z antybiotykami?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Therm Line II®

Następny temat

Olimp - Top Mass®

WHEY premium