SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Massacra

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 184415

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 166 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3852
Nie wiem skąd tyle opinii że to dobry produkt? prawdo podobnie nie próbowaliście innych stacków (Amerykańskich firm) Dla mnie to był najgorszy ze stacków jaki próbowałem,zamiast wzrostu siły odnotowałem spadki! Totalna klapa odradzam tym którzy jeszcze nie próbowali!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 940
Również stanowczo odradzam !!

Zmarnowane pieniądze , podszedłem do tego produktu optymistycznie..dobra reklama.. "dobry" skład itp itd.

Faktycznie to się zawiodłem..."przedtreningowo" - praktycznie zero pompy ZERO ...kilkakrotnie po zażyciu tego produktu....poprostu zasnąłem...tak mnie zmuliło.

Nie ma co wspominac już o tym , że 5 minut po wypiciu...lecisz na kibel ..żeby to jeszcze był nektar..ale smakuje jak wymioty.

Obawiałem się , że może coś z organizmem jest nie tak...ale dla sprwdzenia wziąłem jednego dnia od znajomego przed treningiem dynamize xpand....dosłownie niebo a ziemia...masakryczne pobudzenie..pompa ogronma wręcz.

Massacra jak dla mnie ( 0-10 )

Siła - 2
Masa - 2
Wytrzymalosc - 3
Spalanie - 0
Koncentracja - 6
"Zdrowie" - 1
jakosc/cena - 1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1033 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38760
Hmm.. moim zdaniem jest to stack typowo potreningowy i takowo u mnie się sprawdził znakomicie. zmułka może przez cukry proste zawarte w produkcie.
co do smaku... zielone jabłko - wymiata
cytryna i ananas jeszcze czekają.
jako przedtreningowy polecam KO(teraz jeszcze dorzuce vasobolan) + kofeinka(w dawkach indywidualnych, ew TSX,TS)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188
no ja jak narazie biore 4 dzien z hmb i energia byla znacznie wieksza na treningu...zobaczymy co bedzie dalej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188
No jak dla mnie to massacra bardzo dobry produkt przynajmniej dla osoby ktora jeszcze nie brala stackow :) ja mam duzo energi na treningach i znacznie wiecej sily :) ale najwazniejszy trening :)pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 857
To był mój pierwszy stack i muszę przyznać, że byłem z niego zadowolony.
Smak jabłkowy podpasował mi, rozpuszczalność bardzo dobra.
Co do działania to mogę się wyrażać jedynie w samych superlatywach.
Nabrałem na cyklu 10kg masy a progres siłowy był ogromny, tylko przypominam że był to pierwszy cykl oparty o stack.
Trening przebiegał o wiele sprawniej w związku ze zwiększoną koncentracją i pobudzeniem.
Polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 111 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1959
widze rozne opinie na temat tego supla, widze ze duzo osob ocenia go po jedej puszce a wg mnie to 3 puchy min ja zastanawiam sie nad cyklem puszek 5 sztk ,gdyz widzialem znajomego z silki po 3 puszkach i ladnie poklepalo co sadzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 418
mysle ze 2 starcza chociaz ekspertem niejestem;]

kupilem zestaw whey mass gain3,5kg + massacra na pierwszy cykl poszlo 9 kg i 15kg w wyciskaniu. smak czarna pozeczka do dupy nie polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 409
Brałem ok 10 miesięcy...teraz powracam do tego produktu. Polecam w 100% na siłę i masę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51
W dzień treningowy 1 do 2x55g między posiłakmi plus 55gram przed treningiem? Licząc średnio 2x55g na dzień to pucha wystarcza na 12 dni. Czy dobrze rozumuję?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - HMBolon NX

Następny temat

Olimp - X5 Protein

WHEY premium