SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Massacra

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 184412

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9833
ale Massacra ma ładniejsze opakowanie.
- tu mnie roz***ales
Sam jade juz trzeci tydzienna zielonym jablku i stwierdzam ze czegos tak ochydnego jeszce nie pilem , pachnie jak ludwik z dodatkiem pura , smakuje jak tania oranzada z maka i mlekiem - poprostu MASSACRA!

pozdro
...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1175 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14911
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 144
mam juz massacre i do tego kupilem jeszcze troche cos typu gainer... moze ktos doradzi jak to mam dawkowac??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17134
dla mnie zero odczuc jeżeli chodzi o przedtreningowy suplement. po treningowy lepiej już się spr. ale za tą cene odradzam. przypomina mi to troche muscletecha. za dużo węgli, a reklama bardzo dobra i supel sie sprzedaje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 147
mam pytanie,kupiłem 2 puszki massacry,czy po zjedzeniu ich musze zrobic miesiąc pauzy jeśli będe zamierzał kupic następne,no i czy w dni nie treningowe brac tez 2 porcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11
Witam
mam 16 lat zamierzam kupić z kumplem 4 massakry!!
baraliśmy kreatyne i nitobolon
czy massakra nie szkodzi w zadnym stopniu na zdrowiu szczególnie
dojść młodego cżłowieka
pozdro

SHUMA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 399
Przerwa ma na celu przepłukanie nerek z kreatyny.

Ja w dnt nie biorę w ogóle massacry, ale za to codziennie rano biorę kre-alkalyn i turyne. W ten sposób w moim przypadku uzyskuje jak na razie bardzo dobre efekty przy rozsądnych kosztach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 47 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1647
witam
ja zjadłem jeden puchar massacry...no i efekty były jako takie, największe to w sile, potem kupiłem jeszcze raz puchar i do tego 3kg dextro i kreatyne mono 1250, no i efekty są naprawde FAJNE:) bardzo pochłania wode, wogole przy treningu się nie pocisz:P

ogolnie polecam ale dla tych co mają troche kase na suple

no pain no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 135
Miał mięsnie był kulturystą, był kulturystą ale to nie wszystko. Chciał zadziwić cały świat, nie dożył jednak 19 lat.

Train like freak!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 47 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1647
nie wiem jak u was, ale u mnie to zawsze ta pioseneczka leci przed siłką tak ze 2 może 3 razy:P daje ostrego kopa:D:D:D

no pain no gain

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - HMBolon NX

Następny temat

Olimp - X5 Protein

WHEY premium