SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Massacra

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 184399

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21
Bardzo słabo, jedyne co po tym rośnie to niesmak i dziura w portfelu, słabo się rozpuszcza i prawie nie da się pić, lepiej kupić Napalma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 15 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 440
Siemanko dla mnie jest coś niesamowitego brałem wczesniej nitro energ expand mono olimpa i musze przyznać ze wszystko to cienizna przy massacra, 1 dzien 40 min przed siłownią wypiłem, na siłce nieoczekiwane zaskoczenie przy drugim cwiczeniu na biceps lapa spuchła 1.5 cm. Jak dla mnie szok, robiąc brzuch gotowałem się, pierwszy raz działo się ze mną coś takiego. Rewelacja, polecam :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 15 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 440
Smak mam jabłkowy - taki sobie, na dnie zostaje biały proszek, ale da się żyć na allegro są ciekawe oferty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 15 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 440
Jeżeli ktoś pisze że nie działa to niech lepiej przestanie ćwiczyć albo niech zmieni rozpiskę i dietę zrobi :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Prędzej będę miał próchnice od dextrozy niż to ma działać jak pisze olimp, nie mówię że nie działa na dłuższą metę bo musi działać jak zawiera kreatynę, ale to tylko tyle, zero pompy i pobudzenia. Smak pomarańcza się wypije, straszny osad zostaje na dnie i trzeba mieszać bezpośrednio przed wypiciem aby się nie osadził proch.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23389
JA wciągłem 1 puszkę takiej massacry i powiem że z dobrą dietą to w skali 1/10 daje 9 ze względu na to że trzeba długo ją mieszać aż się rozpuści. Ale jest ok :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jako stack kreatynowy jest dobra, ale jeśli chodzi o pobudzenie i pompę to nie bardzo.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23389
Witam mam problem odnośnie dobrego suplementu przed-treningowego, proszę o pomoc, za dobre porady daje soga :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 150 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 461
Dobry produkt efekty widoczne już po 2 tyg. stosowania, miałem smak pomarańcza i był całkiem dobry :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Maniszu nie temat od tego zajrzyj w temat o pojedynczych pytaniach
https://www.sfd.pl/Pojedyncze_pytania_o_dawkowanie_supli_vol_3_!!!-t823659.html
i napisz też co już masz za sobą i jaki wiek.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - HMBolon NX

Następny temat

Olimp - X5 Protein

WHEY premium