SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Massacra

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 184392

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208481
Przetestowałem

IMO bardzo dobry stack Działanie czuć już od pierwszych dni.

Jedyne do czego można się przyczepić to cena.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2
Massacra - jak dla mnie to wypas, dużo energii, dobre samopoczucie, a efekty odczuwalne już po pierwszym razie jak dla mnie to warte tych paru zł, mam jeszcze 25 dni przed sobą to chyba sobie dokupie, więc jak skończe to sie odezwe .. pozdro

samo sie nie zrobi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8
Jeżeli ktoś się wypowiada i twierdzi, że dany stack jest zły i nie daje przyrostów, to powinien zawsze dopisać do swojego postu rodzaj diety oraz - co ważniejsze - liczbę cyklów przebytych wcześniej. A najlepiej, gdyby osobnik wspomniał jeszcze jakich środków używał. Każdy chyba wie, że z każdym kolejnym cyklem na stack-ach kreatynowych, efekty są coraz to słabsze. Od siebie dodam tylko, że po perwszym cyklu Nitrobolon'u II efekty miałem nieziemskie. Zjadłęm cąłą tą puchę bodajże w równe 6 tyg i skoczyłem wagowo z 81kg na 90kg. Nie ukrywam, że "zalało" mnie, ale dieta była maksymalnie węglowodanowa, więc efekt był zamieżony i świadomy. :) I wszystko fajnie, zrobiłem przerwę 6 tygodni i kupiłem 300 kapsułek mono 1250 z Olimp'a... Połykałem to jak cukierki i nie poczułem ABSOLUTNIE NIC. Dlatego, jeżeli jesteś początkujący, to nie rzucaj się na gigantyczne, przereklamowane stack'i. Zacznij od zwykłego mono. Na drugi cykl np. jabłczan i dokup osobno taurynę. Potem może jakiś CellPump. I tak dalej, i tak dalej. Coraz mocniej, coraz więcej i coraz drożej. Pamiętajcie, że kreatyna z każdym kolejnym razem działa coraz słabiej, tak samo jak każdy inny składnik we wszystkich stack'ach. No i nie oczekujcie efektów, a szczególnie przyrostu masy, jeżeli nie dostarczacie odpowiednich ilości składników odżywczych oraz WODY. Wszystkie stack'i z NO, przyśpieszają przemianę materii i transport składników odżywczych, ale najpierw musi się ta materia i składniki znaleźć w naszym organiźmie. ;)

He who makes a beast of himself,
Gets rid of the pain of being a man.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 253
witam właśnie kupiłem 4 puchy na 50 dniowy cylk plus 5kg Natural 100% Whey Protein Isolate. nie wiem czy jeszcze coś dorzucić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8
Nie sądzę, abyś musiał jeszcze cokolwiek dorzucać. Skoro zaopatrzyłeś się w białko, to tylko pamiętaj, aby dorzucać wystarczającą ilość węgli wraz z pożywieniem. To naprawdę nie jest trudne. ;) A jeżeli masz jeszcze trochę kasy na boku, to możesz dorzucić sobie jakiś dobr kompleks aminokwasów, aby wspomóc regenerację. Np AminoMax 6800 z Trec'a. Nie jest drogi - 69zł za 320 kapsułek (wystarcza na 40 dni). W tym momencie będziesz brał 1 porcję Massacra'y przed pierwszym posiłkiem, drugą 15-30 min przed treningiem, a zaraz po treningu 8 kapsułek amino. Nic więcej Ci nie potrzeba, tylko dużo trenować, dużo jeść i dużo spać. :) Nie zapomnij też o piciu dużej ilości płynów (najlepiej niegazowanej wody). To chyba tyle. Życzę "massakrycznych" przyrostów i podziel się wrażeniami w czasie cyklu oraz po jego zakończeniu.

He who makes a beast of himself,
Gets rid of the pain of being a man.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2391 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12673
mass xxl, masacra, tribulus 60 caps, trochę diety=efekt 3cm w bic, +30 kg na ławie.

dietanabol rulezzz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2391 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12673
mass xxl, masacra, tribulus 60 caps, trochę diety=efekt 3cm w bic, +30 kg na ławie

dietanabol rulezzz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 738
mass xxl, masacra, tribulus 60 caps, trochę diety=efekt 3cm w bic, +30 kg na ławie

nie chce nic mowic ale powiem 30 kg na ławie ? nie chce mi sie wierzyc !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2391 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12673
powiecmy spadki odrobione i przewyrzszone, spadki po saa, rek na ławie 147 teraz 155, bic z 44-45, przed odrabianiem strat, ława-125 bic 42. Ale siła wraca, po odstawieni trochę spada, ale jeszcze 1,5 cisnę

dietanabol rulezzz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16
Mam skonczone 15 lat kupiłem sobie masacre i juz z 3 razy wziołem czy to jest naprawde bezpieczne?? nie zaszkodzi mi to w poprawnemu rozwojowi i wogole?? prosze o rade
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - HMBolon NX

Następny temat

Olimp - X5 Protein

WHEY premium