SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Massacra

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 184402

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24
Kupiłem 3 puchy, zacząłem 4 dni temu, z braku czasu trenuję dwa razy w tygodniu - ciężko, pierwszy trening po dwóch dniach stosowania, pompy jakiejś wyjątkowej jeszcze nie było, ale wydolność większa, krótsze przerwy między seriami, szybsza regeneracja, jest OK. Zobaczymy co dalej

KRĘCIMY TRENING JAK TRZEBA!!!HARDKOROWO!!! NIE MA LIPY!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24
coś jest nie tak jeżeli ma to kilka kolorów i jest twarde...
Jeżeli chodzi o biegunkę po zażyciu, to potwierdzam, ale to drobny efekt uboczny, da sie przeżyć...

KRĘCIMY TRENING JAK TRZEBA!!!HARDKOROWO!!! NIE MA LIPY!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21
moja też jest twarda i ma trzy kolory,ale pytałem się trenera to powiedział że dostała się wilgoć do środka,ale i tak nie traci swoich właściwości i można śmiało brać...zrobiłem sobie dopiero pierwszy trening na tym i jak narazie jestem zadowolony ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Smak znośny, działanie słabe, nie polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 441
Jak dla mnie słabe. Pierwsze porcje kopały i chęc do treningu była ale z każdym kolejnym dniem słabło, smak mi przypasował, troche słabo sie rozpuszczało. Liczyłem że będzie znacznie lepsza. SŁABO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2006
spodziewałem sie czegoś lepszego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Jak na taki mocny stack, no to się zawiodłem. Smak i rozpuszczalność w porzadku, działanie słabe..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21
też myślałem że będzie lepszy. ta rozpuszczalność była na maxa do dupy bo na końcu musiałem łyżeczką wybierać resztki proszku które zostawały zawsze na dnie...teraz zacząłem robić cykl na xpandzie xtreme pump...za miesiąc powiem czy lepszy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 302
Moim zdanie produkt przereklamowany...zawiodłem się kupując go...smak cytrynowy masakra, po paru razach to nie dało się tego pić już .. również jak koledzy wcześniej pisali też miałem dolegliwości żałądkowe.. Nie polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 151
Zażyłem jedną próbkę.Smak jabłko. Całkiem dobre, rozpuszczalność dobra, brak sraki. I tyle byłoby na plus. Działania tego produktu nie zauważyłem. Wg mnie produkt przereklamowany i za drogi, w stosunku do tego co oferuje..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - HMBolon NX

Następny temat

Olimp - X5 Protein

WHEY premium