SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odpowiedz na proste pytanie i zgarnij VITAMINO!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8422

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
My nie damy rady ??? ;)


Zmieniony przez - Lucyna86 w dniu 2017-12-11 05:33:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Remik7
BPL-G
Wasyl__
Obejrzałbym z nią razem zawody bikini, później kazał spoprzeć w lustro


hardcorowa werjsa


mogłaby się obrazić

Jak nie dociera po dobroci to trzeba użyć mocniejszych argumentów :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12074 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
Panowie, ale to nie temat od spamu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
będę szukać to inspiracji bo sama od ponad 4 lat pracuje nad tym jak zachęcić do wspólnego wyjścia na trening i jeszcze mi się nie udało ... żeby namówić do wyjścia na wspólne bieganie raz w zżyci musiałam zastosować szantaż seksualny :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
Pokazałbym zdjęcie osoby trenującej zanim rozpoczęła ćwiczenia i zestawił z tym jak obecnie wygląda i dodał "Wszystko jest do zrobienia jeśli tylko wystarczająco mocno tego chcesz i po drodze nie będziesz się poddawać"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
- Kochanie, wiesz jak lubie dzwigac ciezary.
- Wiem, kazda wolna chwile spedzasz na silce
- Ale i tak nigdy nie zostane mistrzem.
- Dlaczego
- Bo na silowni trzeba sie skupic a ja ciagle mysle o Tobie i tesnie za Toba. Do tego zadzroszcze tym wsplonie cwiczacym parom, tak dobrze sie bawia a wiadomo, ze my bawilibysmy sie jeszcze lepiej.
- Dobra, kup mi karnet

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1702 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32061
Ja mojej drugiej połówki zachęcać nie musiałam, bo on ćwiczył na długo zanim się poznaliśmy. On za to mnie próbował zachęcić długi czas.
A poszłam nie dlatego, żeby cudownie zmienić swoje życie, a dlatego, że mieszkał daleko, więc musiałam zostawać sama z jego rodzicami w domu jak szedł trenować... i tym sposobem jestem już od 2 lat wkrecona na 100%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2588 Napisanych postów 5123 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78389
Hej Patrysiu moja mała!
Potrenujmy już od rana.

Pompki, brzuszki i bieganie,
To jest dzisiaj w naszym planie.

Przywitajmy biegiem wschód,
To jest opłacalny trud.

Uśmiech cały dzień zagości,
Moc i full radości.

Husky nasz też z chęcią biega,
I podlewa wszystkie drzewa.

Po treningu na śniadanie,
Cała trójka czeka na nie.

Po tym humor jest dzień cały,
I hormony będą grały.

Warto Żonko potrenować
By się cały dzień radować.











Zmieniony przez - tomaszS w dniu 2017-12-11 21:17:56

Zmieniony przez - tomaszS w dniu 2017-12-11 21:19:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Lexi_
więc musiałam zostawać sama z jego rodzicami w domu jak szedł trenować... i tym sposobem jestem już od 2 lat wkrecona na 100%



hahhaah piękny argument
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 215 Napisanych postów 1394 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18212
zasugerowal bym, ze mam na silowni kochanke.
na 100% szybko kupila by karnet i siedziala tam zemna :d
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sylwetka do oceny:P

Następny temat

Ektomorfik czy jest szansa na zmianę i poprawę?

WHEY premium