SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywki - kilka pytań

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1957

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 753 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6241
Mam kilka pytań co do odżywek. Na razie nie mam kasy ale od poniedziałku kupuję już produkty na dietę i ewentualnie odżywki.

1.)Jakie witaminy najlepiej brać ćwicząc na siłowni i jakie dawki ?
Mam w domu multiwitaminę w tabletkach musujących + magnez z b6 w
tabletkach musujących czy można to brać i starczy czy muszą to być
jakieś inne witaminy ?

2.)Kiedyś brałem białko encono sfd i jeśli mi smakowało można je
zostawić ?

3.)Carbo - tutaj każdy ma różne opinie na jego temat. Warto je kupić
by brać po treningu czy lepiej 2 banany wszamać od razu ?

4.)Ogólnie jakie najlepiej kupić odżywki po powrocie na siłownie ?
Białko to na 100% i omega 3 ale coś jeszcze ? Co powiecie o jakimś
Tribulusie ? Przyznam potrzebuję odżywkę która troche da kopa , wesprze moja sprawność psychiczną i libido. Spadło trochę przez alkohol , papierosy które rzuciłem...

Zmieniony przez - Tomek20129 w dniu 2012-01-02 18:55:53
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
Ko tym kombo nie spodziewalbym sie energii, kofeina cie pobudzi. Nitro caps+aakg dadza lekkiego kopa na treningu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
wypelnij ankiete przede wszystkim

1) zostaw te tabletki musujace i zainwestuj w vita-min z olimpu
2) a gdyby ci nie smakowalo to bialko to bys tez sie zastanwial czy mozesz je brac?
3) j.w. - bialko i carbo to jedzenie w prochu, na poczatek rozpisz diete i bedziesz wiedzial czego potrzebujesz
4) mysle ze zadne odzywki tobie nie sa potrzebne, jedynie witaminy + duzo wiedzy bo z tego co piszesz twoja przygoda z silownia byla bardzo krotka.
Co do tribulusa daruj sobie, po pierwsze watpliwe dzialanie po drugie domniewam, ze oczekujesz efektow nie tych co trzeba badz nie masz pojecia jakie efekty zamierzasz otrzymac

Zmieniony przez - zinko w dniu 2012-01-02 19:18:47

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 753 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6241
1.) ok zainwestuję
2.)nie chodzi mi o smak tylko o cenę i dość dobre białko
3.)Dietę mam w połowie rozpisaną a więc dodam ją do oceny również
4.)Zawsze i to zawsze po pracy narzekałem na brak mocy i senność i zobaczyłem taką promocję tribulusa który widzę na dość długo by starczył a więc co Ty na to ?

https://sklep.sfd.pl/Aminostar_TribuMax_1 1-opis717.html

Czytałem opinie to nieźle kopie czy masz coś lepszego do 100zł max na moc + libido i , żeby w razie co było porównywalne z taką ilością co tutaj.


----------------------------

No wiedzy o innych odżywkach niż białko i gainer nie mam , gdyż tylko je brałem. Słuchaj a czemu takiego Tribulusa nie warto kupować skoro ma tyle dobrych opinii i ponoć naprawdę pobudza ? Ja wiecznie mam problem z energią przed treningiem po ciężkim dniu w pracy nawet jak dietę trzymałem. Białko kupuję na 100% , gdyż potrzebuję je do uzupełnienia braków w diecie , omega 3 kupuję , te witaminy zarzucę i właśnie przydałoby się coś na pobudzenie ostre + ewentualnie poprawę libido

Zmieniony przez - Tomek20129 w dniu 2012-01-02 19:23:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
do bialka jako bialka sie nie czepiam, tylko o forme jak to napisales sam polecam sfd wpc econo i nie ma sie do czego przyczepic.

Co do tribulusa, to nigdy nie slyszalem zeby dawal kopa. Sa badania ktore potwierdzaja, ze ten suplement nie dziala. Jesli potrzebujesz powera to kofeina, arginina badz jakas przedtreningowka.

Byc moze brak powera przed treningiem jest nieodpowiedni posilek przed treningowy?

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 753 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6241
Przed treningiem zawsze jadłem 100g ryżu brązowego + 150g kurczaka + warzywa w postaci kalafiora z marchewką - taki mix więc posiłek dostarcza zarówno węglowodany jak i białko. No ja również co do tego białka się nie czepiam bo już 3 razy je kupowałem tanie i dobre.


Kolega kiedyś mówił , że brał shock teraphy i nie wiedział co z sobą zrobić taka energia była na treningu. A jaka dość tanią przedtreningówkę polecasz ? Niestety z kasą lipa i coś co na dość długo starcza by się przydało.

A co do białka to które bo dawno nie kupowałem ?

1.)SFD - SFD Wpc protein plus
2.)SFD - SFD WPC Protein ECONO v2
3.)SFD - SFD Complete Protein Plus


Zmieniony przez - Tomek20129 w dniu 2012-01-02 19:45:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
jak budzet słaby to bierz econo

jeśli chodzi o przedtreningowke to kup sobie pure power - masz tam 45 porcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 753 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6241
Dobra a czy ten pure power nie jest kreatyną ? Bo kreatyny nie chcę brać i tam ludzie w komentach mówią , że pobudzenia nie ma bo to nie jest odżywka do tego a więc? Przepraszam , że tak głowę zawracam ale chcę coś dobrego kupić do 100zł i , żeby na ten miesiąc starczyło oprócz kreatyny :)

A ten booster testosteronu to zła opcja ?

Zmieniony przez - Tomek20129 w dniu 2012-01-02 20:11:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
a to nie doczytałem że ma byc bez krety
jesli tak to kup sobie aakg + kofeina

co do boostera tescia to nie odczujesz działania w tym wieku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Aakg hardcore/ nitro caps + kofeina, aakg+cytrulina+kofeina, albo napalm shoty.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 753 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6241
Kurde tyle tego mi tutaj wypisujecie , ze miesza mi sie w glowie ale to dobrze w sumie i dzieki za pomoc :D Te AAKG kumpel bral i mowil , ze dobrze go pobudzalo i , ze strasznie bzykac sie chcialo ale nie wiem czy prawde mowil. Ogolnie patrze tez na cos co oprocz kopa na treningu poprawi tez troche libido , gdyz ostro spadlo po tych imprezach , alkoholu.

Zmieniony przez - Tomek20129 w dniu 2012-01-02 20:25:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
AAkg daje tzw pompe więc naczynia krwionośne się rozszerzają w penisie również, pobudzenia po tym nie ma.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak dawkować Glutamine mega caps 1400 ? w kapsułkach ?

Następny temat

Scorch

WHEY premium