SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywka na mase

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1288

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1519
Tak jak w temacie , szukam odżywki na mase która pomoże mi przytyć ale szukam aby była nie droga i żeby było jej dużo
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1767 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20251
Na mase jest dieta odzywki moga conajwyzej byc jej uzupelnieniem. Poczytaj podwieszone posty w dziale odzywianie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Dietanabol... lepszego sposobu na przytycie nie znajdziesz. :)

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1519
Ale ja diete już mam teraz szukam jakiejś odżywki która pomoże mi przyśpieszyć ten proces . Myslę nad sfd mass activator ale niestety 3kg miesięcznie to za mało i za taką cene a niestety więcej funduszy nie mogę wydać miesięcznie niż 70 zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402550
3 kg na miesiac to za mało..??? wychodzi Ci 100g dziennie..
wiesz ze odzywka to tylko uzupelnienie diety?
napisz jak sie odzywiasz, przykladowy dzien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1520
Witam, właśnie tez szukam dobrej masówki jako uzupelnienie diety, kto probowal mass xxl z treca i co moze powiedziec o tym? W jakie inne suple warto zaopatrzyć sie robiac mase?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1519
10:00 Płatki z mlekiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1519
10:00 Płatki z mlekiem
12:00 trening
13:00 Banan po treningu albo jabłko
14:30 ryż + piersi z kurczaka
16:00 jakas zupka
18:00 2x jajka
19:30 banan + kanapki
21:00 płatki z mlekiem
sr za 2 posty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
MAss xxl zbiera pochlebne opinie co do smaku i rozpuszczalności, o efektach nie można mówić bo są uwarunkowane wieloma czynnikami.

Na oko to białka brakuje a nie węgli. No i wszystko zależy od porcji makroskładników, równie dobrze to moze byc 50g płatków jak i 100, wklep to w kalkulator z gramaturą http://potreningu.pl/kalkulatory/kalorie i daj skrina

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1520
A jaka polecisz masówkę ? I miales kiedys do czynienia z mass xxl?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Animal Cuts

Następny temat

suple na redukcje , warto?

WHEY premium