SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywka białkowa olimp ciasteczko.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1502

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 53
Witajcie mam pytanie do Was jako doświadczonych ludków.

Nie wiem czy to Ja jestem inna czy inni też mają takie problemy. Ale picie odżywki białkowej w formie szejka to dla mnie prawdziwa katorga. Często zbiera mi się i nie wiem czy iść gadać z klopem czy robić wszystko by ją w sobie zatrzymać?

Jak rozbełtam ledwo, ledwo z wodą samą łyżką to jeszcze jako tako jestem w stanie przełknąć. Natomiast po miksowaniu w szejkerze jego aksamitna konsystencja zdecydowanie mnie odpycha. Choćby wczoraj piłam 30 minut z zatkanym nosem a i tak jeszcze parę minut czułam ją w gębie i nosie.

W jaki sposób ją przyrządzić bym nie czuła takiego dyskomfortu przy jej spożywaniu?
Nie wiem czy można ją jako proszek jeść. Czy rozcieńczać w zdecydowanie większej ilości wody?

Przerabiam 3-cią odżywkę i wydaje się być najlepsza właśnie ta z olimpu. Wcześniej miałam activ lab truskawkowa - nie przeszła. Nawet pół szklanki nie wypiłam. Wylądowała w koszu. Potem czekoladowa (nie pamiętam firmy) w niebieskim słoiku plastikowym (chyba 2-3 kg?). Znajomi piją ją jak kakao i to oni ją skończyli. Dla mnie dramat!
No i teraz ta z olimpu ciasteczkowa.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6278 Napisanych postów 76077 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755076
Chyba jednak z Tobą Nie widzę sensu się męczyć. Postaraj się dostarczać białko z pożywienia. Ew. spróbuj smak naturalny.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Spróbuj rozrobić w jogurcie naturalnym dodać jakieś orzechy pokrojone owoce, możesz też omleta zrobić, zmieszaj z jajkiem i na patelnie daj tylko nie przypal.


Inni raczej nie mają takich problemów, niektóre fakt są nie smaczne odzywki ale się da wypić.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 515 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18775
można jeszcze zrobić batony albo taką piankę jak ptasie mleczko
zresztą mi olimp też nie podchodzi nie jest najgorszy ale szału nie ma
na przyszłość warto kupić trochę próbek i przetestować może coś Ci zasmakuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12087 Napisanych postów 160551 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234880
do omletow dodawaj po 15-20g
mam nadzieje, ze nie kupiles z 5kg%)

opcja najrozsadniejsza opchnij w targowisku

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
W niebieskim opakowaniu to mogło być np
https://sklep.sfd.pl/Scitec_nutrition_100_Whey_Protein-opis27093.html

Ale jak takie rzeczy nie smakują to widocznie żadna Ci nie podejdzie odżywka.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12087 Napisanych postów 160551 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234880
jedynie jak Domer wspomnial natural do miksow np owocowych

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 53
Dziękuję Wam za zainteresowanie. Z tym jogurtem spróbuję dziś! Ale powiedzcie to nie jest tak że muszę go blendować/szejkować? Jak wymieszam łyżką to można wypić.
Czy ma to jakiś wpływ na przyswajanie tego białka?

Generalnie to niby mogłabym się obyć bez tej odżywki ale nawet nie do końca ogarniam ile w sumie powinnam spożyć tego białka.

Tu opis po co i na co mi to wszystko :)
https://www.sfd.pl/HELP!_Jak_schudnąć_mądrze_przy_czym_budować_szkielet_mięśniowy_-t1081880.html#post5


Zmieniony przez - aisaB87 w dniu 2015-07-12 16:41:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6278 Napisanych postów 76077 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755076
Możesz spożyć w dowolny sposób.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 53
anubis84
Spróbuj rozrobić w jogurcie naturalnym dodać jakieś orzechy pokrojone owoce, możesz też omleta zrobić, zmieszaj z jajkiem i na patelnie daj tylko nie przypal.


Inni raczej nie mają takich problemów, niektóre fakt są nie smaczne odzywki ale się da wypić.


Ta niebieska by się zgadzała wizualnie. Ale mniejsza o to.

Natomiast Twoją radę wypróbuje dziś po treningu. Dziękuję za radę z nieprzypaleniem. Kuchnia faktycznie, mimo iż kobietą jestem, nie jest moją mocną stroną ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 53
domer
Możesz spożyć w dowolny sposób.


Wielkie dzięki za odpowiedź :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PVL Mutant Creakong

Następny temat

kreatyna dawkowanie

WHEY premium