SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena planu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2793

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1449
Mam tu plan na którym ćwicze od nie dawna, ale sądze że nie jest zbyt poprawnie ułożony. Prosiłbym o ocena planu i o korekty(ewentualnie ułożenie nowego).Cwicze 7 miesięcy na mokro:P i nie widze za duzo efektów i dla tego chciałbym uzyskać dobry plan. To plan do korekty:

Poniedziałek

kl. piersiowa:
-wyciskanie na ławeczce z dokładaniem 5x...
-rozpiętki na skosie 3x...
-rozpiętki na płaskim 3x...

Wtorek

plecy:
-podciąganie 50 razy (nad chwyt)
-piła 5x...
-wiosłowanie 5x...
biceps:
-sztanga 6x... z dokładaniem

Czwartek

triceps:
-uginanie ramion 3x...
-tyłem jednorącz 4x...
kl. piersiowa

Piątek

barki:
-podnoszenie sztangi 4x...
-boczne wznosy 5x...
-wyciskanie hantli 4x...

Sobota

biceps
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
w atlasie jest tez napisane ze duza ilosc powt sprzyja rzezbie co jest mitem ktory juz dawno obalono.Rzezba zalezy od diety a nie od ilosci dni treningowych, wystarczy 3-4dt dnt aeroby, i trzymac odpowiednia diete.To jest rzezba.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
brak podstawowych cwiczen, gdzie sa nogi? poczytaj o FBW i uluz dla siebie plan.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Trening to jedno ale czytajac wstep Twojego posta widze ze o diecie zapomniales . Bez tego efekty na jakimkolwiek treningu rewelacyjne nie beda. Takze poza treningiem czas ruszyc z dieta.

pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3
zdaje mi sie że chłopakowi chodzi o to, ze byście mu poprawili plan, a nie jakieś wypowiedzi w kierunku diety, ja się nie znam tak dobrze więc tego planu Ci nie ułożę , a co do nóg to widocznie nie chcę ich ćwiczyć...jego sprawa. Wiec mogli byście pomóc chłopakowi

"Wielcy bandyci" WWO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Czytac kazdy potrafi wiadomo o co chodzi, nog nie cwiczy bo nie chce to jaki sens co kolwiek poprawiac?dieta jest podstawa o ktorej zapomniec nie mozna bo trening bedzie malo efektywny... Pomoc otrzymal jak bedzie plan uwzgledniajacy cale cialo to mozna myslec o poprawie.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13688
, a co do nóg to widocznie nie chcę ich ćwiczyć...jego sprawa. Wiec mogli byście pomóc chłopakowi

mało wiesz /

a co do planu to polecam napisać go jeszcze raz z pomocą atlasu .
pisanie planu nie jest trudne wystarczy wstawić podstawowe ćw ,
popatrzeć na siebie i wiedzieć ze na duże partie 3-4 ćw na małe 2-3 ćw .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1449
Fakt zapomniałem dopisać. Mam 17 lat czyli nie mam własnych dochodów i nie mam czasu nawet gotować ryżu. A nóg przez 1 rok nie mam zamiaru ćwiczyć. To jak dostane ocena tego planu i ewentualne dalsze korekty ale prosze nie angażować w tym nóg i diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13688
jak nog nie ćwiczysz to ja wysiadam narqa

Zmieniony przez - zabisko w dniu 2008-05-30 19:27:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
i nie mam czasu nawet gotować ryżu
A nóg przez 1 rok nie mam zamiaru ćwiczyć.
czyli jednym slowem nie masz zamiaru trzymac diety, nie masz zamiaru cwiczyc najwazniejszej partie miesniowej, wiec ogolnie zajmij sie czyms innym niz silownia, bo nie jest dla ciebie.Planu tez nie mam zamiaru poprawic, z reszta i tak split dla ciebie nie bedzie dobry.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Kolego ale my Ci radzimy jak czlowiek czlowiekowi. Jak trenowac to trenowac z glowa bo inaczej to tylko mozna sobie krzywde zrobic. Masz 17 lat i nie jestes na wlasnym utrzymaniu wiec skad taki problem zeby znalezc 10-12 minut na ugotowanie ryzu z piersia? Ja studiuje , w weekendy nawet pracuje , pozatym jestem na wlasnym utrzymaniu wiec i zakupy na mojej glowie , gotowanie sprzatanie, przyrzadzanie i daje rade.

pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13688
_IvErSoN_

dasz radę napisać mi na priv jak dajesz sobie radę z tym poradzić ??
siłownia w piwnicy czy profesional ??

bo ostatnio sie kłuciłem z matką że jak będe pracował to na siłkę i tak będę chodził !!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy Plan Treningowy??

Następny temat

marbo przystawka do nóg

WHEY premium