SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obciążenie własneg ciała; plan do oceny

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2697

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 388 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8531
Niekoniecznie łatwiejszego. Im mniej powtórzeń, tym lepiej, bo siła rośnie :D
Czy tym planem przy diecie mogę liczyć na przyrosty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 388 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8531
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
co drugi dzień. jak im trudniej tym lepiej to na barki dobre są właśnie pompki w staniu na rękach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 388 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8531
Choć myślę, że może być za ciężko na początek. Sam nie potrafię znaleźć nic innego na barki, znasz coś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 388 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8531
Zdecydowanie za ciężkie te pompki :D w pierwszej serii zaledwie trzy powtórzenia...
Będę robił krótsze, damy radę :D

Zmieniony przez - Orszul w dniu 2014-11-07 21:32:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
możesz od początku się przyzwyczajać do tej pozycji. może być nawet samo stanie na czas. potem zmiana zakresu. 1/4, 1/2 i pełny ruch.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 388 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8531
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 388 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8531
Czy mogę zamienić unoszenie nóg w zwisie na jakieś inne ćwiczenie? Dość mocno nie przypada mi do gustu. Może być np L-sit w zwisie na drążku lub może coś łatwiejszego na początek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
unoszenie prostych nóg w leżeniu na podłodze. a co Ci nie pasuje w unoszeniu nóg w zwisie? l-sit to tak jakby zatrzymanie w środku tego ruchu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 388 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8531
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening kompletny przy ograniczeniach

Następny temat

Problem z poceniem sie...??

WHEY premium