SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

O rapie po treningu dyskusje....

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 159877

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Przypominam, że jest to forum sponsorowane przez Activlab i reklama innych produktów jest traktowana zdecydowanymi działaniami.

Axel chciał powiedziec:

a'propo Kalibra , to Abradab minutke temu nabył u mnie 2 gainery :)

pogadalismy o Molscie , Pihu , Chadzie i (bez)sensie organizowania koncertów w niedziele

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384


korzystajac z okazji popraw literówke w "moleście"

hilde : byloby za prosto , rozkminiajcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Chodzi Ci o to, że zamiast P****dol Konwenanse, powiedział Olej Konwenanse, czy o tą laskę w czerwonym co patrzyła czy jej widać bufet jak kamera najechała?

O co Ty pytasz ludzi, jak ten kawałek ma jakieś 5-6 lat i pewnie połowa z tutejszych piszących go po prostu nie znała?





Zmieniony przez - ActivLab w dniu 2011-03-07 15:03:25

Zmieniony przez - ActivLab w dniu 2011-03-07 15:03:51

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Ten kawalek jest tragiczny , napisal bym gorzej ale nie wypada

Vito ja tego nie rozkmianiam , wiec wytlumacz bo nie wiem ocb z ta 1:27 :>
Pozatym ze juz nie przeklnal jak zauwazyl Tomek

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2011-03-07 16:53:15

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
ej a tede nagrywal te wielkie joł dla pompy czy to na serio było ?
bo serio nie wiem

jou jou jou jou jou jou jou wielkie jou
hahaha co to ma byc
...
Napisał(a)
Usunięty przez ActivLab za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1322 Wiek 21 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29451

Trenuj do końca, do upadłego, bo życie to walka, by dążyć do czegoś.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
Pitt : "poza tym" ?

wiesz co to konwenanse ? chodzi o kontekst !!!

ustalmy teraz definicje kur*stwa

wg mnie nie ma nic zlego w zarabianiu kasy na tym co sie robi , tzn ktos "robi swoje" robi to dobrze i za to mu płacą

co innego jest wtedy jak ktos sie nagina , zmienia po to zeby mu placili

a jak ktos byle nie podpaść zmienia sie tak , ze sobie zaprzecza , i caly sens kawalka sie traci to wlasnie jest ku*wa

zreszta jak sie spiewa co innego a robi co innego to jest wlasnie ku*wa do kwadratu

mowiac juz najprosciej jak potrafie : usuwajac przeklenstwa z piosenki podczas gali vivy , pokazal ze nie pi*rdo*i konwenansow , ani nawet ich nie olewa , tylko sie do nich DOSTOSOWUJE

i robi to akurat w zwrotce w ktorej spiewa ze jest odwrotnie dlatego tak mnie to uderzyło

Zmieniony przez - AXEL97 w dniu 2011-03-07 19:04:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Zelmer23: Pkt 1 Regulaminu dostał całkowicie w plecy Twoją wypowiedzią

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980



ciągle to katuje
po 10 razy pod rzad potrafie wlaczac


Zelmer dobrze powiedziałeś, zdązyłem przeczytać
polać mu

Zmieniony przez - hilde w dniu 2011-03-07 19:59:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
"Jedna jaskółka wiosny nie czyni".

W dzisiejszych czasach coś wartościowego robi Eldo O.S.T.R. czy Peja reszta to śmiech na sali.

Jak widzę tzw. skejta spodnie obciągnięte jakby jakiegoś batona ukręcił że mu tak opadły w bluzie po starszym bracie i śmiesznej czapce z daszkiem wykrzywionym stronę i on mówi że jest rap gangsta i nie wiadomo co to mi się nóż w kieszenie otwiera.

Zmieniony przez - Amentoris w dniu 2011-03-07 21:58:09

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

skoki narciarskie + sporty zimowe zbiorczo (i vancouver)

Następny temat

Nowość - Żywność Funkcjonalna z Activlab!

WHEY premium