SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

O rapie po treningu dyskusje....

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 159913

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 390 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3682
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
"Kiedys tez pisalo ze Rychu nie zyje"

może chcieli z niego nowego Elvisa zrobić??

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2053 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9106
3oda kru - parchastyczny mikstejp

Ignorante juris nocet

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35898
Mi się tam 13 Waldka Kasty podoba, Inwazja Porywaczy Ciał DGE tez zayebiste, Złodzieje Czasu 3 Wymiaru wporzo, Sobotaż Soboty mi baaardzo podchodzi, fajna płytka, Note2 Tedego jakoś w ogóle mi nie podchodzi, ścieżka dźwiękowa była lepsza. Teraz czekam na Totem Leśnych Ludzi. Peje jakoś przestałem słuchać w gimnazjum . Nie podchodzi mi i tyle, pamiętam kawałki Jest jedna rzecz, Głucha noc itd, ale teraz dla mnie to już nie to samo.

Co do beefu. Jak dla mnie A/H24N2 udane (na pewno lepsze od note2 ). Czas Honoru, Dzień z Durniem, Japa Chamie, Rewolucja czy Mam Beef fajne, trafne kawałki.
A najbardziej mnie rozp*****la napinka fanów tedego i peji, jak jedni na drugich naskakują . Ku**a miazga jak jedni na drugich bluzgają, że ten to ku**s, a ten de**l, nie wiem czy śmiać się czy płakać nad takimi ludzi. Ja tam słucham tych dissów i tyle, mam wyje***e czy peja wygra czy tede. Moim zdaniem to co zrobił rysiek w ZG bylo ch***e, powinien przeprosić (chociaż nie wiem jak to teraz wygląda) i tyle, a jak się chcą dissować, to mnie to tam kolo chooya lata, posłucham sobie i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 390 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3682
"A najbardziej mnie rozp*****la napinka fanów tedego i peji, jak jedni na drugich naskakują . Ku**a miazga jak jedni na drugich bluzgają, że ten to ku**s, a ten de**l, nie wiem czy śmiać się czy płakać nad takimi ludzi."

Nareszcie ktos mądrze napisał sogacz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1024 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18640
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 390 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3682
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858




nie wiem czy było.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
Moim zdaniem to co zrobił rysiek w ZG bylo ch***e, powinien przeprosić (chociaż nie wiem jak to teraz wygląda

Widac ze nie jestes w temacie
dawno przeprosil

ps
Juz za niedlugo
Tlusty Czwartek, swięto Jacka

cos czuje ze bedzie gruuubo


ps
nie wiem czy było.
Hehe Koniu, nie bylo, ale wiadome. Klasyk :)

Zmieniony przez - ResoviakRR w dniu 2010-02-02 22:22:05

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
o ****a 52 Debiec ;d
Kiedys sie nasluchalem tego :)
Kto z Rysiem za***iste ;d i teledysk fajny :)





to za***iste bylo ;d

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

skoki narciarskie + sporty zimowe zbiorczo (i vancouver)

Następny temat

Nowość - Żywność Funkcjonalna z Activlab!

WHEY premium