SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

O rapie po treningu dyskusje....

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 159898

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
JP JP NA 100 % .............................................

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786




"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
nie rozumiecie tego przekazu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
cale to JP twarza ludzie , nie Firma
mi najnowsza plyta sie za***iscie podoba :)
Najbardziej do gustu trafia mi styl Kaliego


Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2010-01-25 01:05:57

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Moim zdaniem Firma o niebo lepiej zrobiła cały marketing wokół JP, niż Sokół i reszta wokół PROSTO. Ciuchy pomimo swojej bardzo wysokiej ceny idą bardzo dobrze, co widać przecież na ulicach.

W naszym kraju jest tak, że im więcej hejtersów tym większy sukces - także jak na mój gust jest bardzo dobrze

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
z tym ze polowa ubran JP kupuja dzieciacki w wieku 12-17lat ktorym jakby zayebali rower to by pierwsi na policje smigali , i twardziele hoolsy ktorym policja moze na przyslowiwego hoya skoczyc

ale to ze ciuchy PROSTO,kupuja bananki z bogatych domow to inna brozka, chociaz nie neguje ze JP i PROSTO kupuja normalni porzadni ludzie

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
No to niestety inna kwestia. Ostatnio jadąc w tramwaju banda 10 latków słuchała z komórki "Mam wyj****" i się podniecała kawałkiem. Tutaj niestety jest ten margines i ryzyk, że znajdzie się grupka kozaczków, którzy są JP na 100% przed komputerem.
Co śmieszniejsze - właśnie te ziomki pewnie kupują koszulki JP gdzieś na allegro za 20 zł tym samym pokazując jak bardzo są "przeciwko ***** i upadkowi zasad"
Tak to jest słuchać, ale nie słyszeć...

No ale - pozerstwo było zawsze - nawijała już o tym Molesta w kawałku Xeroboj

Zmieniony przez - ActivLab w dniu 2010-01-25 09:56:54

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
Nio ,taka prawda niestety, wszedzie tak jest.
jest u mnie w szkole kilku typow co maja wlasnie te koszulki z allegro...

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
bedzie tu pasowal tekst Kaliego z "Mam wy***ane"
"Mam wy***ane na tych co na piersi z JP ambigramem
do ***ania pierwsi ale cienko piszczą pokręceni z gramem
samo logo nie uczyni z ciebie kogoś..."

:)

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2010-01-25 10:21:51

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
ja dzisiaj katowałem waszego PH 'mam wy***ane' ale on nie ogarnia tego przekazu
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

skoki narciarskie + sporty zimowe zbiorczo (i vancouver)

Następny temat

Nowość - Żywność Funkcjonalna z Activlab!

WHEY premium