SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

O rapie po treningu dyskusje....

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 159908

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
tak, ale to było do Łysego Dropsa ze jak mowie cos jak jest, to tak bylo

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
a no to sorry, jakoś nie skojarzyłem %%

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35898
a na Reedukacji i żadnej płycie Peji, TDFa raczej nie będzie
a co do Pezeta to się zawiodłem, nie chodzi mi o Tede teraz ale o zasady beef nie tak dawno, a tu on nagle wyskakuje z treckiem razem z Tede no troche dziwne z jego strony pounięcie...


Właśnie specjalnie tak napisałem, bo sam widzisz co pezet zrobił, mnie też to zdziwiło.

Widziałem te wywiady, tylko, że jeden mówi tak, a drugi tak, więc na prawdę nie wiadomo jak było, do tego peja w różnych wywiadach mówi, że o co innego poszło. Raz słyszałem właśnie z tego wywiadu, że przez plakaty, w innym mówił, że "jak ktoś wypisuje durnoty na mój temat, zamiast do mnie zadzwonić".
Tutaj masz co tede twierdzi.



Od 4:20

Reszta tu (o plakatach) od 7:02




Nie mogłem znaleźć całości wywiadu ciągłej, jak popatrzę na te 2 filmiki, to na końcu pierwszego pytają go o to czy peja zadzwonił do niego po 3 kawałkach, a w drugim jest czy czeka na odpowiedź peji po tych 3 kawałkach, także myślę, że to w miarę kolejność jest zachowana.

I tu macie, wpierw opowiada o dissach, a później mówi, że "specjalnie zrobiliśmy TERAZ plakaty" z czego wynika, że to już po freestylu i dissach je zrobił. No ale teraz to się już nie dowiemy, bo rychu twierdzi jedno, a ten drugie. Jeżeli plakaty poszły przed freestylem to tak Reso masz rację, ale jeżeli nie to moim zdaniem beefu mogło nie być.
Też nie wiadomo komu wierzyć, bo tede w różnych wywiadach w miare sie trzymał swojej wersji, a od rycha słyszałem, że właśnie, że przez plakaty, raz, że przez facebooka.
Swoją drogą tede wygląda jakby miał się zaraz popłakać w tym wywiadzie .
Chociaż jak popatrzę na to z boku to po ch** to roztrząsać, było, minęło . Już po beefie.

Reso napisał:
no przeciez mowilem jak bylo :) po choj mialbym sciemniac

No właśnie ja nie byłem pewien, dlatego napisałem, że z tego co mi wiadomo.

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
a choj wi
lece spac bo regeneracja jakas musi byc a jutro trening
Elo :) peace

Zmieniony przez - ResoviakRR w dniu 2010-06-25 23:43:32

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
najlepiej gdybyśmy przesłuchali rozmowe Tedego i Peji przez telefon i wszystko by się wyjaśniło

a co do drugiego filmiku to ewidentnie zmontowany jest żeby w gorszym świetle postawić Rycha mógłbym zmontować taki sam, i by wyszło w nim ze to TDF jest ten gorszy

w ogóle to zakonczmy ten temat, już niedługo nowa płyta Eldo wychodzi zapowiada się ciekawie

a i na tym filmiku nie o te plakaty chodziło tamte(wszystko na nasz koszt) były wcześniej, a po dissach były plakaty i na nich pisało "koncert odwołany przez Rysia" czy coś takiego ale koniec temtu...

Zmieniony przez - Herek92 w dniu 2010-06-26 00:19:53

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
wlascie sciagam plytke Eldoki, zobaczymy co tam naskrobał.
Jak bedzie taka jak poprzednia to pewno kupie

ps
Lysy sprawdz prv

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
reso rzuc linkiem, nawet nie wiem jaki tytul, kompletnie ostatnio nie mam czasu sledzic...;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
poszlo prv

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
thx juz sprawdzam i sprawdze co to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35898
Spoko, ale raczej jutro przesłucham i dam znac, bo dzisiaj zapyjerdol .
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

skoki narciarskie + sporty zimowe zbiorczo (i vancouver)

Następny temat

Nowość - Żywność Funkcjonalna z Activlab!

WHEY premium