SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

O rapie po treningu dyskusje....

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 159850

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1540 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34323
również myśle ,że tematu Jędkera aka od fleszy dystans nie ma sensu poruszać bo on juz nie ma nic wspólnego z rapem całkiem zaprzepaścił to co mowił w wywiadzie dla cgm'u w bodajże 2005/6(?) ,że flesze go drażnią i nigdy nie nagra komercyjnej płyty . ale jeszcze wróce do tematu fanów . Otóż widać nawet po moim avatarze ze jaram sie muzyka Granieckiego ale to nie oznacza ,że jestem ograniczony w tej kwestii ,nie głosze jacek król a pener c*** mimo ze nie jestem wielkim fanem drugiego to przesłuchałem całą jego dyskografie z każdej płyty Ryśka znajde coś dla siebie a większość hejterów cisnacych po tdf'ie zna kawałki ; pękniety jeż , drin za drinem , 2 dissy na peje i kawałek król parkietu .


a są też tacy którzy będa się wykłócać ,że maja racje a walą takimi tekstami
"FioletSLU napisał/a:
Ten buhh to ten gruby co z tedzikiem cos tam kiedys spiewał?"
pozostawie to bez komentarza

Albo bardzo mnie irytuje zachowanie gniewnych 14-17 latków "fanów hiphopu" i nie ważne czyjego , Jacka , Placka ,Sracka,Ryśka zapewniając o swoim ulicznym i cięzkim żywocie i zarzekaniu się byciem bananowcem ,a co miesiąc dostaje 50zl kieszonkowego ,rodzice opłacają mu naukę , ubierają i karmią ale on nie jest bananowcem bo siedzi na ławce z kumplami i pije tanie piwo .
Chciałbym poznać Waszą opinie o takich przypadkach . Pozdrawiam i cieszę się z rozmowy na wysokim poziomie (a zdarza się to bardzo rzadko w dzisiejszych czasach w rozmowie przez kabel)

aha i z góry przepraszam za nieskładność która mogla zaistnieć w poście ale pisałem to na szybko i nie czytałem tego :)

Zmieniony przez - Xin1313 w dniu 2011-03-15 17:24:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
Xin1313 kupki nie zrób

Ja Tede już nie szanuję. Tylko $ mu w głowie. Zrobić płytę, zgarnąć kasę i tak w kółko.
I jeszcze podśpiewuje sobie joł joł, wielkie joł joł joł, olej konwenanse, joł joł z Farną na viva comet czy czyms takim.
Raper tak nie postępuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
ehh...

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1540 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34323
a zedytuje bo chyba to co było wcześniej to troche nie na miejscu



Zmieniony przez - Xin1313 w dniu 2011-03-15 17:53:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980



Mes to dopiero rozpyerdala.
jednym featem niszczy płyte autora...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Pitt co Ty za farmazon sadzisz z tą Gwiazdą, że to na poważnie.

Przesłuchaj, obejrzyj, przemyśl, wstań, przeproś






@hilde: Eminem i Rihanna, Eminem i Dido, Jay-Z i Beyonce - to tak na gorąco. Raperom nie wypada?

Zmieniony przez - ActivLab w dniu 2011-03-15 21:56:15

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1540 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34323
z nowymi płytami tdfa bedzie pewnie jak ze sportem na początku mega hejt od wszystkich a po 2 latach klasyk...

a to tak dla rozluźnienia atmosfery

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Tomek gdzie napisalem ze na powaznie , na powaznie czy nie , kawalek z hh nie ma za wiele wspolnego , typowo komercyjny projekt :) I takie jest moje zdanie

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2011-03-15 23:24:24

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Panowie sprawdźcie całą płytę:





Warto!

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1540 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34323
mnie osobiście płyta nie przypadła do gustu lecz nie twierdze ,że jest słaba . Z pozycji w 2010 najbardziej spodobała mi się płyta hifi bandy . No więc teraz mamy 2011 , wyszła reedukacja czy jest coś na co jeszcze w tym roku czekacie ? mnie ciekawi jak wyjdzie nowe wfd w roli producenta tede wiec nie wiem czego oczekiwac swego czasu klepał na prawde kozackie podkłady i oczywiscie płyta łony która może rozyebać 2011 :) pozdro
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

skoki narciarskie + sporty zimowe zbiorczo (i vancouver)

Następny temat

Nowość - Żywność Funkcjonalna z Activlab!

WHEY premium