SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

O rapie po treningu dyskusje....

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 159867

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
koko porownujesz bonusa do peji i hemp gru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
a wie ktos moze dlaczego Pomidora nie bylo na plycie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Moim zdaniem Pomidor delikatnie rzecz ujmujac byl tam najslabszym ogniwem Moze dlatego

Ja caly czas zastanawiam sie co z Kalim
Bardzo mnie to irytuje ze nie ma zadnego oficjalnego info , w ten sposob Panowie sami zmuszaja nas do wlasnych rozkmin , co niestety konczy sie pozniej tylko plotkami...
Jak ktos cos bedzie wiedzial to niech pisze
Imo Kali byl najlepszy z firmy , ewedetnie sie wyroznial , ewedetnie pokazywal cos wiecej niz inni , moze stwierdzil ze pora zrobic cos samemu ... :>

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
tez mi brakuje Kalego , mam nadzieje ze solowka pojawi sie jak najszybciej , lubilem jego wokal , zwlaszcza wybijal sie na plycie 'nielegalne rytmy kontynuacja'

ale juz np jego ostatni featering na 'reedukacji' niezbyt przypadl mi do gustu


mysle ze nie ma co siac plotek , spekulacji , pewnie kiedys prawda wyjdzie na jaw , a na razie pozostaje cieszyc nam sie plytą w takim skladzie jaki jest , bo i tak miażdży cyce !!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Co nie zmienia faktu ze Panowie zachowuja sie bardzo nie fair wobec swoich fanow , sa im cos winni , i co jak co ale co chwile nawijaja o prawdzie i tego typu wartosciach , wiec niech stana na wysokosci zadania i sprostaja temu zadaniu jakim jest wyjawienie tajemnicy znikniecia Kaliego...
Za komuny tak wlasnie bylo , niewygodne tematy zostawaly przemilczane , lub stlumione przez inne wydarzenia ;)
Takze plyta super , ale chcemy prawdy co sie stalo ...

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2011-04-12 12:21:33

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2011-04-12 12:21:51

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
hmm , no nie wiem z jednej strony masz racje fajnie by bylo wiedziec , ale z drugiej strony , moze wola zeby zostalo to miedzy nimi , np jak my sie poklocimy to chcialbys potem czytac na necie o tym ?

zostaje miedzy zainteresowanymi i tyle

zreszta mysle ze kiedys i tak sie dowiemy


wracajac do meritum to nie moge sie doczekac 28 kwietnia , slums attack&firma , bedzie koncert roku , trzeba juz kminic wolne na piatek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Ale my jak sie poklocimy to nic to nikogo nie interesuje bo nie jestesmy osobami publicznymi , nikt nas nie zna , i tak dalej i tak dalej , Oni jako FIRMA powinni to zrobic i sa winni to swoim fanom , FIRMA to juz instytucja ktora oni Tworza dla ludzi , takze to ich obowiazek ...

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Ja Was znam - i cicho siedzieć!!!

Z Fana Kaliego







Zmieniony przez - ActivLab w dniu 2011-04-12 13:17:34

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
'Moim zdaniem Pomidor delikatnie rzecz ujmujac byl tam najslabszym ogniwem'
ja tez tak sobie rozkminiłem, że chyba za tępy jest na tego rodzaju płyte
a refren Kaliego właśnie zayebisty w kawałku Peji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Szczerze mowiac ja nie mialem pojecia ze to jest Kali wogole , i nadal jest mi w to ciezko uwierzyc.
Kali dla mnie jest fenomenem w firmie tak jak Zelo jest fenomenem w PTP
Ewidetnie Ci panowie odstaja/odstawali od reszty ze swoich grup

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

skoki narciarskie + sporty zimowe zbiorczo (i vancouver)

Następny temat

Nowość - Żywność Funkcjonalna z Activlab!

WHEY premium