SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

O rapie po treningu dyskusje....

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 159914

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
dj tomekk mieszkal jakis czas w krk , na osiedlu widok (bronowice)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
niemieckiego za hoy nie lubie

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
AXEL97: No bo to jest w ogóle ziomek z Krk :)

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1024 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18640






:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
moze pare slow o rozczarowaniach roku , tylko kazdy niech jakos uzasadni , i wiadomo nie chodzi o najslabsze plyty , bo pelno wyszlo jakiegos lokalnego chvjstwa , tylko co akurat was rozczarowalo

dla mnie :

tede note2 - lubilem stare kawalki warszawski deszcz , naprawde wybitna plyta to byla s.p.o.r.t. niezla byla esende mylfon , ale juz sciezka dzwiekowa raczej slaba , bylem tez na kilku koncertach tedeusza , i naprawde potrafil zrobic klimat , ale ta plyta to dla mnie ostateczny koniec legendy tego sie po prostu nie da przesluchac wiecej niz 1 raz , podoba sie to tylko z*****owaciałym studentom ktorzy uwazaja sie za znawcow hiphopu , yebane snoby co lubia pozowac na wysublimowane gusta , NIE DA SIE SLUCHAC TEJ CHVJOZY


gural inwazja porywaczy ciał - hehe dzien w dzien slyszalem od pittbula jaka to zayebista plyta ma wyjsc , jak to nie moze sie juz doczekac , a przyznam ze akurat bylem troche opozniony i jaralem sie El Polako , wiec podchwycilem ten klimat , a tymczasem plyta bardzo przecietna , poza 'wielkim praniem' nic nie wpada w ucho

teraz mnie zayebiecie

rychu 'na serio' - nie zebym mial cos do tej plyty , ale STYL ZYCIA GNOJA to jedna z moich ulubionych plyt w ogle , superkozak , naprawde po niej mialem wyzsze oczekiwania , a wyszle troche smęty nie ma tak kozackich piosenek jak szkola zycia z kaczorem , jak zrobie hajs z ptp , jak ja *******e , jak tak bardzo chce , po prostu mialem za wysokie oczekiwania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277




jak wam sie podoba bit?

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
moze by tak ktos skomentowal mojego posta ?

a wasze rozczarowania ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
tede dla mnie na dzien dzisiejszy kompletne 0, gural cóż, dobry jest choć IPC szału nie wniosło. Rysiek to nie to co kiedys, niestety... Ale pare dobrych kawałków :"życiowych" jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Ja osobiście nie skomentuję, bo w minionym roku nie przesłuchałem wielu płyt.
Co się zgodzę, to z bólem serca TeDe - rozczarowanie totalne - po za kawałkiem "Ty masz Casio" to naprawdę nic wielkiego..
Zrobił się nasz Warren G a ja Warrena nigdy nie lubiłem

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
pede -

noi sokol z ponem lipny album

.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

skoki narciarskie + sporty zimowe zbiorczo (i vancouver)

Następny temat

Nowość - Żywność Funkcjonalna z Activlab!

WHEY premium