SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

O rapie po treningu dyskusje....

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 159861

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1068 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7451
Pitt Bull apropo to z toba nie dyskutuje skoro myslisz ze nawiazuje do jakiegos smiesznego bifu

Full lepszych kawałków wychodziło kiedys i wychodzi obecnie tyle ze poziom waszej ignorancji i zapatrzenia w tych marnych grajków nie pozwala wam na jasne ogarniecie sytuacji

Co ja bede pindolił :X kazdy kto ma troche oleju w głowie i trochu w tym siedzi dawno to powinien skminic ocb.

Nie nie słucham Donia Mezia innych spiewaków z Umc czy tam MM. Nie słucham także ostra rysia tdfa pariasa eldoki wilka hg i chlopaków z firmy jakby ktos pytał

A ów pan z linka wydał ostatnia płyte prawie dekade temu a spokojnie wciaga dzisiejsze solówki 1 ligowców dupą

pis joł i bez spinki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
ponawiam pytanie o Donia , zwlaszcza interesuje mnie zdanie resoviaka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1540 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34323
maniek kiedy ten wspolny trening robimy u arniego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053


Keep ya head up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Manieqq zyj dalej w swoim swiecie
Axel a nie widziales Donia w jakiejs piosence Vivy w tym pedalskim szaliku? O co tu sie pytac wogole ... Z rapem poza przeszloscia to on nie ma nic wspolnego

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
nic wspolnego ?

a ze wspoltworzyl wychwalaną tu reedukacje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
uuu Vito puścił haka

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
No tez sie dziwie , i nie wiem co to ma wogole znaczyc , i wogole zdziwiony jestem bardzo ...
Moim zdaniem nie ma wlasnie nic wspolnego z hip hopem , i dlatego tez nie wiem jakim cudem on sie tam znalazl , jedno jest pewne , musi to byc wyjasnione ...

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
no to napisz Vito o co chodzi
a nie jak zwykla ogolnikowo piszesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
wielkie mi ***** co

doniu wspolpracowal z decksem ejsli chdozi o bity w bodajze 2 numerach

skandal !@!@!@!111

Keep ya head up

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

skoki narciarskie + sporty zimowe zbiorczo (i vancouver)

Następny temat

Nowość - Żywność Funkcjonalna z Activlab!

WHEY premium