SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

O rapie po treningu dyskusje....

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 159880

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
właśnie Reso, jakoś to Rychu sprzedaje w *** płyt i nie musie robić durnia z siebie w tvn

co do OSTR to dla mnie to koleś z innej planety, robi mega rap mam jego rginalne płyty

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
nie, oni są TRUE i jak im ktoś kradnie radio to łamią mu nogi... dawno nie byleś na dzielni!

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
donwaz Firma to dla mnie żenada nie wiem co chciałeś nam przedstawić swoją wypowiedzią

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
proszę... peja nie robi z siebie durnia bo na tym świecie wszystko działa w myśl zasady - nie rób czegos co juz zostalo zrobione...
i nie róbcie na mnie wjazdów bo wyłączę powiadomki


:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
Ale kim ty jestes w ogole ? wpadasz tu i cos mruczysz

ok ,lubisz OSTR, to go sluchaj i git,
ja tez go slucham i lubie.

A lysydrops sam szuka zaczepek,do czasu gdy sie tu nie udzielał byl porządek

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
nie brnijmy dalej w ten temat bo się tylko spam zrobi

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
ahhh więc jak nie lubię Peji a jego zachowanie uważam za karygodne to mrucze i nie mam prawa sie wypowiadać bo jestem no name?
osiedlowa demokracja widzę...

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
jw Herek
Ja slucham Rycha, i Polski Rap,
Axel slucha Firme
Pit Bull Gurala
Activ tez Firme, Gurala i cos tam jeszcze
Lysydrops tede
Ty Ostrego i git

nie kłóćmy sie, bo po choj
niech górą bedzie RAP

Peace

Zmieniony przez - ResoviakRR w dniu 2010-06-08 22:17:28

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35898
ciesze sie razem z toba i z twojego fana pedego

Tede nie jest moim fanem

łysydropsie i co to niby miało pokazać??? przecież Tede tym się tylko zbłaźnił

Zastanów się chwilę. Co pokazuję? Pokazuje dystans tedego do samego siebie i jak potrafi zrobić *****i z psychofanów. Nie on się zbłaźnił, a właśnie ta masa psychofanów co się tym jarali i wiesz "je**c, je**c", wrzucali ten filmik na swoje profile, wkręcali się w tą akcję, a tu taki zonk . Chciałbym zobaczyć teraz miny tych wszystkich gimbalandów . Dla mnie akcja miazga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
tylko o jedno muszę zapytać :
Resoviak - chyba nie tylko drops robi zamęt, popatrz jak ułożyłeś ankietę w spam poście podkarpacia... to że Ty lubisz Peję nie znaczy że masz prawo w ten sposób wypowiadać się o innych raperach (nawet o Tede) bo sam bys chyba się wkvrwił na jakąkolwiek krytykę Twojego guru?

:)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

skoki narciarskie + sporty zimowe zbiorczo (i vancouver)

Następny temat

Nowość - Żywność Funkcjonalna z Activlab!

WHEY premium