SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OMKA KTÓRA DOBRA??

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44857

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1495 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22074
No to w cipę właśnie strzeliłem se szota w strzykawie miałem równiutko nalane 1 ml :) zero bólu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1495 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22074
Moja seria działa;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 152 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7012
TEGO NIE PODRBIAJA. OBIR DOBRZE ROBIA LECZ KAZDEGO INACZEJ. WBIJAJ CO MASZ...

macko5g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
obmarek - mówiłem że działa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
rozwala mnie jak ktos pisze, ze ma omke prosto z apteki i jest walkiem. czyzby to wszystko moglo zajsc az tak daleko? w glowie sie to nie miesci, ze w aptece sa fejki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 469 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13450
A czy ktos tak wogole powiedzial ?? Dla mnie bylby skonczonym durniem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
no masz post LepszegoBrata strone wczesniej np
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 418 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29963
_zwierzu_ a wiesz, co to ironia?

Ciągłe pierd....nie o tych wałkach, ale zdjęcia-dowodu jeszcze nikt nie pokazał.

Jestem tym, kim jestem. Dzięki "nim" jestem człowiekiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
no fakt tam to byla perfidna ironia ale ktos kiedys jeszcze pisal o tym na sfd ze w aptekach sa walki

teraz nic nie moge znalezc, no nic sorry za zamet

Zmieniony przez - _zwierzu_ w dniu 2010-08-21 22:18:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 485 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4951
różnią się nieznacznie dlatego iż produkowane są w róznych fabrykach i w każdej fabryce może byc minimalnie inna czcionka , z tego co wiem to jest produkowana w 3 różnych fabrykach wśród nich fabryka za granicą http://www.jelfa.com.pl/pl/main/activity/products?agid=0&pid=20091

jak coś moge dodac to brałem ostatnio w zimie i przez pierwszy może drugi tydzień miałem bardzo dużą ochote na sex , aż mnie nosiło ale po tym już było normalnie i nie odczuwałem większego popędu sam nie wiem dlaczego , brałem razem z metą , przyrosty nawet nawet oki bo myślałem że bardziej mnie zaleje , po odstawieniu spadło jakieś 4kg

Zmieniony przez - fredy w dniu 2010-08-21 23:04:50
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clenbuterol

Następny temat

niebieskie tabletki z uk

WHEY premium