SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OMKA KTÓRA DOBRA??

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44854

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1637 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26993
Dobrze ze napisales " po prostu mysle ... "

Pewnie chinczycy wala kropki recznie...

I'm the GOD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 587 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7338
to ug maja takie same kolory opakowan i wszystko a apteka nie moze tak samo zrobić to coś tu nie gra tak samo powino być prolo robione lub meta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816









...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo jak bym napisał jakieś oskarżenia w kierunki Jelfy to by się zaczęło że omki nie walą bo się nie opłaca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co do sprawdzania na własnej skórze to bije na przemian te serie i mam takie odczucie- Serie wysokie zaczynające się od 91 nie klepią a niskie zaczynające się od 00 wyrywają z butów. No cóż to są po prostu moje spostrzeżenia....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 469 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13450
Nie ma co prowadzic dalej rozmow czy sa walki czy nie bo sa na 100% i handlarze niech mowia ze nie ma ludzie i tak wiedza co kupuja ze sa podrobki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114
Ja mam tą po lewej, kolor opakowań się zgadza ampułki też i chyba dokładnie ta sama seria - wróce do domu wieczorem to sprawdzę bo pamiętam tylko że do 10.2012

U mnie:
*Opakowania równe, ampułki praktycznie równe, dokładnie obejrze wieczorem i porobie foty..
*Zawartość do tej pory idelnie 1 ml w każdej! 6 już poszło 2st\tydz (pon+czw)

Działanie:
*od 3 dnia czerwona gęba (1g Vit C pomaga), w drugim tyg. trochę podżerałem to od razu na twarzy podpuchłem
*wczoraj minął 3 tydz. i już nie podżeram, dieta ścisła low carb buźka ok, robi mi się definicja, zwiększył obwód przedramion, pojawiła kreska na brzuchu (wstrętna, długa zima) do tega pompa na treningu jak trzeba! żyły wyłażą.. siła już poszła też zauważalnie..
o libido nie wspomnę, wackiem mogę gwoździe wbijać, a żona to już ucieka spać na kanapę bo się nonstop dobieram w "te" dni to by się harem przydał
jednym słowem moja działa! porobie foty to porównasz, bo może sobie wkręcasz że z twoją coś nie tak..

ile twoje mają zawartości? bo choć trudno uwierzyć mi w niedbałość aptecznych opakowań, ampułek.. to zawartość apteka musi mieć zawsze idealną!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jestem po st z serii 910071 o 003021 czyli dopiero 2 amp tylko że co 6 dni. Zastanawiam się czy nie walić co 4 dni bo za bardzo nic nie czuje oprócz retencji wody i ciśnienia(robi mi się z mordy czerwony księżyc w pełni) Dodatkowo wale 50mg polskiej deki w tej samej strzyk żeby sobie dupy nie dziurawić. Skok wagi to 3kg po dwóch amp omki i 50mg deki. Zastanawiam się kiedy zacząć wrzucać na ruszt AnastroLek i w jakich dawkach aby ograniczyć przyrosty smalcu. Mam też pod ręką Proscar ale to dopiero jak zaczną się jakieś problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114
ile masz brać to ci nie powiem, ale pamiętaj o diecie low carb na omce i 150mg ed to cie nie będzie zalewać..
mało węgli, 0 cukrów! żadnych gainerów! czytaj dokładnie też skład proteiny, najlepiej izolat z min. ilością węgli (ryż, kasza, owsianka tylko do popołudnia, wieczorne posiłki tylko z białka i warzyw.. wystarczy dyscyplina i uzyskasz na omie pocięty wygląd. Teraz omka ma skład jak susta i z powietrza wody nie pociągnie chyba że będziesz żarł!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114
150 mg cynku ed miało być
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clenbuterol

Następny temat

niebieskie tabletki z uk

WHEY premium