SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OMKA KTÓRA DOBRA??

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44856

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 161 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1741
klego ja za omke placilem wczesniej 35 zl bo bralem od mojego dobrego ziomka nie bilem jej bo wtedy nie bawilem sie wkoksy poprostu zalatwialem i ludzie sobie chwalili he
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
tekaen idz bij tą omke dalej i nie rób zamętu juz dawno wiadomo ze to lipa

Zmieniony przez - ja111111 w dniu 2010-12-26 10:49:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 366 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10244
Tu macie apteczną zobaczcie jaka cena niedawno w aptece odbierałem ceny w aptece bardzo do góry poszły. https://www.sfd.pl/Omnadren_250__apteka_-t676626.html.

tekaen z pewnością jak bym bił tą ome co Ty to było tak jak mówisz, po co te wulgarne odzywki, może trochę kultury ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 161 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1741
ja111111 zamet to robisz ty a poza tym skad mozesz wiedziec ze to wal ladowales ta omke z tej serii?? jezeli nie to po co sie udzielasz . moze byc walowana ta seria ale nie wszystkie paczki z tej serii tylko czesc . to samo pytanie do ciebie 91szefo biles ta omke ze sie wypowiadaz ??? niech sie wypowiadaja osoby ktore bily omke z serii 910 ja ja bije caly czas i wchodzi PROSTE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 313 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21946
bilem i potwierdzam ze lipa jest , zreszta mase opini dobry i zlych o tej serii ktos musi napedzac rynek ;))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 161 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1741
ghrp6 no widzisz ty biles i lipa tak jak mowie moze byc tak ze nie cala seria bedzie walowana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
Nie biłem ale biło około pięciu znajomych ta serie a niektórzy bili nawet z deca i maja pozamiatane przez takich bajko pisarzy jak ty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 366 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10244
tekaen
Po pierwsze nic się nie wypowiadałem na temat tej omy (czytaj ze zrozumieniem!)
czy ja Ci za rzucam coś że ona nie klepie czy coś. Wydaje mi się że jesteś bardzo młodą osobą, albo lekko ograniczoną w pewien sposób.
A po drugie logiczne jest przecież że została wydana przez jelfe seria tej omy która będzie klepać z pewnością, i oczywiste jest to że została ona podrobiona więc wiadomo jak z działaniem tej podrobionej.. I nie zamierzam się wdawać w denne dyskusje z tobą więc jak mogę Cie prosić nie odpisuj już nic w stosunku co do mojej osoby pozdrawiam.
Ps. Pociągnij dalej cykl to Ci z 40 kg wejdzie.. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tekaen - jak ważysz 60 kg to może cię kopie bo ja waliłem ponad grama i ledwo co szmerało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3878
kupiłem dzis coca cole i jak odkręcałem to tak jakos jakby mało gazu miała, pozatym to kod sie zdrapywał na zakrędce data waznosci do 2013 a seria z mikołajem bez czapki !!! podobno ta bez mikołaja smakuje w h...j lepiej ktoś ma może do niej dostęp??? bo chyba mam wy***kę!!! i chyba nie zrobie na niej oponki na brzuszku bo ma tylko 6 gram cukru na 100 ml a nie 11 g !!!! SORRY ZA SPAM ALE COS NA WESOŁO

A PO ZATYM TO CO TAK LUDZIE BRONIĄ TEJ OMY CZEBA SIE POGODZIC Z TYM ŻE STAŁO SIE DUMNYM POSIADACZEM WY***KI TAK JAK NA PRZYKLAD JA I TAK JA WBIJĘ W UDO BO CO WYRZUCE DO KOSZA??? NIE BEDE SIE KUCIŁ MAM PODOBNO WY***KE WBIJE TO SIE WYPOWIEM POZDRO!!! A I UDANEGO SYLWKA!!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clenbuterol

Następny temat

niebieskie tabletki z uk

WHEY premium