SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OMKA KTÓRA DOBRA??

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44848

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 485 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4951


2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 485 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4951


3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 485 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4951
chciałem pokazac wam fotki mojej omy seria 910071 aparat mam w naparawie a te fotki co robiłem telefonem to jakosc jest tak kiepska ale sprubóje cos pokazac, co do samej omki to pudełko sliskie , czytnik wypukły gdy przejade wilgotnym palcem po pudełku to farba nie schodzi i wszystko wyglada okej natomiast gdy otworze to ampułki są minimalnie różnej wielkosci ( nie wszystkie) i co najwazniejsze to sok w ampułkach także minimalnie się różni czyli raz jest więcej a raz troszke mniej nawet zdarzyła mi się ampa co była bardzo duża róznica soku ( wrzucam fote ) co do ampułkek to najlejka łatwo schodzi i nie pozostawia nic na ampułce ,gdy przejade wilgotnym palcem po naklejce to tusz się rozmazuje najlejki nie są idealnie prosto najlejone ( fota) , co do soku to bezapachowy i jakby troszeczke zalatywał żółtym kolorem ale cięzko gołym okiem to zobaczyc :)


czarną kreską zaznaczone ilosc soku miedzy dwoma ampułkami ( tylko jedna taka ampułka mi sie znalazła z tak dużą iloscią soku) w strzykawce wtedy wyszło 2.2ml. soku (niebieska kreska)

czerwoną kreską różnica w ilosci soków w ampułkach , a zółtą kreską jak jest najlejona naklejka czyli jak widac nie jest idealnie prosto jeden koniec z drugim końcem :)



co wy na to i ew. jaką suste polecacie ???????? sorki za fatalna jakosc zdjęc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ta omka to wałek mam tą samą, działa ale dużo słabiej. Sustanex Razaka jest dobry moim zdaniem.
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 87 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 898
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
Też biję tą serię ,przeskoczyłem z enana+prop właśnie na tą omke.Libido podskoczyło wyraźnie już 2 dni po strzale,zaczynam łapać wodę.Jak narazie nie mam zastrzeżeń co do działania.Ja już to pieerdole nie wnikam że ampy się różnią,czy więcej/mniej soku w ampie.
Skupiam się na misce i treningu/cardio i robie ciągły progress.
Texty typu "3kg na omce to mało,więcej zrobisz na mecie"zostawcie sobie na te wasze wioskowe pogaduchy w remizie.

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Co ja mam wspólnego z tematem moderator2, że mnie tutaj wpisujesz.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 485 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4951
micha nie micha a omka lipna i nie chodzi o kilogramy tylko o to ze tej omki wogulę nie czuje tak jakbym wbijał wodę , porażka totalna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 87 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 898
o kurva krzykacz sorry pomyliłęs mi sie z innym kolesiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
moderator2 dziwny kolo z ciebie.Jak ci mogło pomylić skoro dobrze wiesz i pisałeś że to krzykacz nie dopuszcza myśli o lewej omce.
Wystarczy zwrócić uwage a puszczają ci zwieracze


sry za offtop ale czasami się nie da

wydymac caly swiat

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clenbuterol

Następny temat

niebieskie tabletki z uk

WHEY premium