SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OMKA KTÓRA DOBRA??

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44844

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5054
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5054
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1460 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12781

Ruszyła machina i nic jej k***a nie zatrzyma! :)
Project "GIGANTGYM" in progress...
Kontuzja i rok przerwy :(
I'll be back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 565 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23445
Dobra jest jedno podstawowe pytanie Warto walic omenika naszego kochanego czy nie?Bo rozowa moc to jest to!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 357 Wiek 54 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2984
sa dwa rodzaje omki nie postrali sie ci co ja podrabja bo w dotyku jest pudełko takie szorstkie a powinno byc gladkie a po drugie czytkik wypukłe dla niewidzacych jest słabo wyczuwalnie w dotyku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 485 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4951
wbijam 6 tydz. te omke z prawej strony czyli jasniejsze opakowanie i seria 910071 jak na razie na wadze + 3kg. z tym ze biorę razem z metą razaka , co do omki to naklejka na ampułce jest krzywo przyklejona (nie na każdej ale na większosci) gdy przetrze ampułke palcem to tusz się zmywa , ilosc soków w ampułce minimalnie różna choc jak nabiorę do strzykawki to wydaję sie jakby było tam 2 ml. ( biorę 500 co tydzień) przez pierwsze 3tyg. libido podskoczyło natomiast od jakiś 2 tyg. totalna klapa nio i zastanawiam sie co się stało z dawną omką no bo na twarzy nawet nie spuchłem i zastanawiam się czy jest sens wbijac to dalej czy nie lepiej do kosza wyrzucic i kupic suste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 549 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8972
ja tez lece mete+ome tą po prawej w 3 tyg jestem i 4kg+ miska perfekcyjnie trzymana zobaczymy jak potem dawka omki 500mg week

jak ty zrobiles na mecie i omie 3kg w 6 tyg to cos nie tak bo na samej mecie powinnes wiecej wykrecic

ja mam wszedzie naklejki rowne czasem zdarza sie inna amp ale zawsze jest rowniotke 1ml opakowanie sliske i czytnik wypukly

Zmieniony przez - BOW w dniu 2010-10-26 21:53:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 485 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4951


1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clenbuterol

Następny temat

niebieskie tabletki z uk

WHEY premium