SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OMKA KTÓRA DOBRA??

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44861

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1495 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22074
Co za bzdury piszesz czlowieku , ja mam do 2013 i pieknie działa:) omen z apteki:) przestancie pisał glupoty na temat omki , masz dila lub dojscie ***owe twoj problem :) ja po 2 amp juz odczułem ze działa, moja omeczka;) chodz delikatnie sie wachałem... ale wszystko ok:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1637 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26993
A swistak siedzi i zawija omke w rosyjskie pudełka

I'm the GOD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 170 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2285
szukalem tego 15 sekund
kopiuj-wklej:
__________________________________________________________

2007.08.27
Sfałszowane opakowania zewnętrzne
Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny informuje, że:

W dniu 13.08.2007r. do Głównego Inspektora Farmaceutycznego wpłynęła informacja z Komendy Miejskiej Policji w Krakowie dotycząca ujawnienia przez policję 5320 sztuk sfałszowanych opakowań zewnętrznych (kartoników wraz z przekładkami) produktu leczniczego OMNADREN 250, oznakowanych numerem serii oraz datą ważności.
Według informacji przekazanej w dniu 14.08.2007r. przez podmiot odpowiedzialny „Jelfa” S.A., numer serii oraz data ważności naniesione na sfałszowane kartoniki są tożsame z oryginalną serią, która została w całości wprowadzona do obrotu.
Mając na uwadze niebezpieczeństwo, iż może nastąpić ewentualna próba sfałszowania i wprowadzenia do obrotu serii przedmiotowego produktu leczniczego, zwracam się z prośbą o zwrócenie szczególnej uwagi na w/w produkt leczniczy



Cechy ujawnionych sfałszowanych kartoników:
 Nr serii: 010307
 Data ważności: 03.2010
 Inny krój czcionek cyfr zawartych w kodzie EAN-13
 Inny krój czcionek w nadrukowanym tekście (m.in. ś, ć, ż)
 Różnic w wytłuszczeniu tekstu
 Inny wykrojnik wkładki na ampułki
 Różnice w sposobie bigowania kartoników
 Inny krój czcionek w wytłoczonym na kartoniku numerze serii i dacie ważności.

Z up. Łódzkiego Wojewódzkiego
Inspektora Farmaceutycznego
mgr farm. Anna Jankowska
Starszy Inspektor Farmaceutyczny

diamondtropin/somatrope/hygetropin/omnitrope:
5iu / ed

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 485 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4951
a z jakiego źródła to masz??
wogule dziwi mnie fakt skoro omka w polsce jest tania w porównaniu z zagranicą co jest dla mnie jeszcze zrozumiałe z tego powodu że jest produkowana w polsce i jakby nie patrzac odpowiada polskim zarobkom a wysyłana jest za granice gdzie zarobki są dużo wyższe i podbija się cene tego leku kilkakrotnie z zyskiem tylko dla dilla i patrząc na ten schemat to opłaca się i to bardzo podrabiac omke ale tylko na export gdzie cena jest bardzo wygórowana a koszt produkcji niewielki z tym ze podrabiac go na polski rynek to juz mała głupota bo zarobku jest praktycznie tyle co nic :P a na przykład cena susty w grecji ,angli itp. jest wyższa niż w polsce a dlaczego skoro w państwie gdzie się ją produkuje lek ten jest droższy niz PL.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a najgorsze że podróbki trafiają nawet do legalnej dystrybucji a następnie do aptek i szpitali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 485 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4951
a co do tych fałszywek to tyczy się starych opakowań których juz nie ma bo jak wiemy jelfa zmieniła nieco opakowania byc może z tego własnie powodu co nie znaczy że teraz nie da się podrobic nowych opakowań bo jak wiemy to żaden problem

jedynym rozwiązaniem jest wysłanie tych fotek do JELFY i opisanie całego problemu z tym że jelfa na 100% zaprzeczy że na rynku są wy***ki ale napisac do nich nie zaszkodzi zeby wyjasnili o co kaman bo teraz to sam sie zastanawiam czy nie kupic susty
no bo skoro podrabiano na szeroką skalę starszą wersje omnadrenu to czemu nie mieli by podrabiac nowej wersji skoro zmieniło się tylko opakowanie ehhh ta nasza jelfa


Zmieniony przez - fredy w dniu 2010-08-29 10:58:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 418 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29963
fredy napisał:
jedynym rozwiązaniem jest wysłanie tych fotek do JELFY i opisanie całego problemu z tym że jelfa na 100% zaprzeczy że na rynku są wy***ki

Raczej na odwrót kolego.
Czemu producent miałby zaprzeczać, jeśli na rynku jest rzeczywiście lewy towar podszywający się pod jego produkty?
Żeby brać odpowiedzialność za nie działające wyj*bki?

Jestem tym, kim jestem. Dzięki "nim" jestem człowiekiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 485 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4951
napisałem maila opisując cały problem teraz trzeba czekac czy wogule odpiszą na maila jak coś to wkleję odpowiedz od jelfy

Zmieniony przez - fredy w dniu 2010-08-29 14:07:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 418 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29963
Więc czekamy, jak odpowiedzą to dam Ci soga hyhy.

Jestem tym, kim jestem. Dzięki "nim" jestem człowiekiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie ma co pisać o podróbkach do Jelfy. Bo sama produkuje wyj**** na polski rynek. Ktoś od nich musi trzymać lewą produkcje bo w tym samym czasie była zmiana wyglądu fałszywek i oryginału. Zbyt duże pieniądze są na tym. Jelfa ciągle ma jakieś problemu u siebie - styczniem 2005 a listopadem 2006 doszło do zamiany ampułek z corhydronem na skolinę, prokuratura zabezpieczyła ponad 100 tysięcy ampułek. I dla przykładu tabletkarki z Tarchomina były używane do produkcji polskich tabletek ekstazy, tabletkarki zostały przekazane do zniszczenia na magazyn skąd trafiły do polskich grup przestępczych. Szef magazynu dostał tylko 5 lat w zawieszeniu. Czemu by nie mogły w ten sam sposób zgrzewarki i etykieciarki do ampułek trafiać do piwnic ludzi którzy się znają na produkcji saa. Jest to tak samo opłacalny interes co narkotyki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clenbuterol

Następny temat

niebieskie tabletki z uk

WHEY premium