SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OMKA KTÓRA DOBRA??

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44939

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134


KTORA DOBRA? JEDNA JASNIEJSZA DRUGA CIEMNIEJSZA. RÓZNICA W WIELKOSCI AMPUŁEK, BIALA KROPKA NA AMPULCE SIE ROZNI.





























Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1234 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11160
nikt ci nie powie co tam jest moze byc oma moze być 25mg propa może być sam olej mocno k***iacy i gorzki w smaku teraz loteria jest bo teraz 3 omki lataja jak nie 4działająca dzienna zmiana jasne opakowanie jeden cienki pasek kleju na dnie olej gesty szot boli na 2 dzien ze 2 dni nocna zmiana twardzy karton ciemniejsza paczka ampy te same i jeszcze jedna rozmazana i to co klepia na wschodzie po 4tyg poczujesz ze działa 8 omek trzeba wbić na rozruch wrzuc foty to zobaczy co ty tam masz

:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 780 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64706
jedyna opcja jaka pozostaje to wbić i się przekonać samemu na własnej skórze,
dodatkowo możesz badanie na teścia zrobić

oni dobre chłopaki byli ale roboty nie było ..

"Nie bój się strach karmi się Twoim lękiem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 587 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7338
ta w jasniejszym opak to ori zmiez ile mam wysokości

Zmieniony przez - hugo1991 w dniu 2010-08-05 21:13:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1495 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22074
ja mam to po prawej : wbije niebawem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 919 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12285
Obie sa oryginalne. Rozne serie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1637 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26993
Obie fake




I'm the GOD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21801 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Obie ok, poważnie

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 587 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7338
krzykacz mnie tylko zastanawia różnice na ampach. I czemu producent miał by zmieniać czcionkę nie spodkałem się aby gdzieś takie różnice były zawsze jest tak samo i wątpię aby seria miał tu jakieś znaczenie ponieważ seria jest wytłaczana na opakowaniu a opakowanie jest drukowane wcześniej choć co do tego mogę się mylić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1538 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15207
nie wiem jak jest w jelfie, ale w niektórych firmach bywa że bierze się opakowania od różnych producentów i wtedy tak jest.
choć to jaśniejsze opakowanie lepiej do mnie przemawia.

Zmieniony przez - baranek_ w dniu 2010-08-06 10:37:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 469 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13450
Przez takich ludzi jak krzykacze nie krzykacze kupilem omke bo przeciez nie ma podrobek a sa i wiele ludzi sie skarzy nie tylko na tym forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie wszystkie są oryginalne. Zaciekawiła mnie wielkość ampułek więc otworzyłem trzy różne apt opakowania i co najlepsze nawet w jednym pudełku ampy się różnią wielkością, kropki są w różnych miejscach i nawet czcionka się różni grubością tzn. ilością użytego tuszu. Jedynie pudełka u mnie niczym się nie różnią. Po prostu myślę że Jelfa stawia na niechlujność wykonania jak i na stężenia :(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clenbuterol

Następny temat

niebieskie tabletki z uk

WHEY premium