SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OCENA PREDYSPOZYCJI SOMATYCZNYCH DO UPRAWIANIA SPORTÓW SYLWETKOWYCH NA PODSTAWIE ZDJĘ

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

Ilość wyświetleń tematu: 99852

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 92 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42548
Dzieki wielkie :D Wzrost mam 190/191 waga 94/95 :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nenez16
Dzieki wielkie :D Wzrost mam 190/191 waga 94/95 :D


W takim razie myślę że przy obecnej formie mądre byłoby zaprezentowanie się w sylwetce plażowej. Po dogłębnych oględzinach i konsultacjach myślę że można by w dalszej karierze powalczyć w klasyku z wagą ok.95kg przy super formie na scenie.
Ale do tego potrzebujesz porządnych konsultacji i dobrego trenera. Czeka Cię budowanie masy której brakuje.
Współpracujesz z kimś? I z jakiego miasta jesteś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 92 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42548
Nie kreci mnie sylwetka plazowa wole poczekac i zrobic forme na klasyk :D mysle ze zajmie mi to z 2/3 lata :d nie z nikim nie wspolpracuje sam sobei jestem trenerem :D , jestem z Nakla nad Notecia blisko Bydgoszczy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 92 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42548
Dzieki Wielkie za pomoc :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rozumiem. To działaj i odezwij się jak postępy.Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
Cześć
To i ja poproszę o ocenę :)
wiek : 27 lat
wzrost 163cm
waga: 51-51,5kg
staż: 2 lata (treningów ciężkich, ale zbyt intensywnych i bardziej crossfitowych, ze słabą dietą nastawianą na deficyt i wieczne aeroby,. fakt że tłuszczy dużo spaliłam) , pół roku przerwy, pół roku treningów siłowych, pół roku przerwy. Obecnie od roku trenuje w bardziej rozwazny sposób, nastawiony na budowę mięśni. 3 razy w tyg. Obecnie lekka masa więc i tluszczu przyszło. Wczesniej było tak jak w temacie: https://www.sfd.pl/Dziewczyna_co_lubi_mięśnie_:_przemiana-t1071612.html
cel/marzenie: fitness sylwetkowy
w fotkach napinka gratisem ;)

















Zmieniony przez - natalijka w dniu 2015-07-12 22:51:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13224
Witaj natalijka.I tak po kolei. Na początku to co źle.Fotki do oceny sylwetki tyle razy prosiliśmy estetyczne w bikini .Majtki wąskie na bokach.Nawet stringi mogą być.I tak na scenie się trzeba pokazać wiec na tym etapie wstydzić się nie można.Po drugie nie widzę u Ciebie żadnego treningu siłowego i tzw masy.Brak jakiejkolwiek podbudowy mięśniowej.Przy wzroście 163cm ważysz 51 kg czyli praktycznie tyle co zawodniczki na scenie.Wyobraź sobie co z Ciebie zostanie po redukcji.NIC.Chudzinka.Żeby się przygotować w fitness sylwetkowym o okresie przygotowawczym trzeba mieć ok 60 kg i to w niezłej formie by stanąć na scenie niewychudzona w ładnej formie.Czyli buduj jeszcze z 10 kg wszystkiego bo samej masy mięśniowej się nie da.Teraz co w miarę dobre.Szerokość barków i atrybut -piersi to oczywiście Twoje plusy.By spełnić marzenia potrzebujesz trenera z pojęciem o prowadzeniu kobiet i rewolucji w diecie i treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
Dziękuje za specjalistyczną i obiektywną opinię! Jest dla mnie bardzo cenna :) i motywująca. Rewolucja w diecie, treningu i trener - to już wiem co trzeba zrobić. Dziękuję jeszcze raz. ps. faktycznie na cyc nigdy nie narzekała, nawet jak byłam wagowo ok 45kg to nadal biust utrzymywał się dużo. Szkoda tylko że mięśni brak. To one są tu kluczowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336128
Widzę, że stronę wcześniej poniosło moją pupilkę:) :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bull
Widzę, że stronę wcześniej poniosło moją pupilkę:) :)

Diablica czasem musi inaczej się udusi.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Radosław Lizak /Kulturystyka Klasyczna/ - Dziennik Treningowy

Następny temat

II NABÓR W DZIALE.

WHEY premium