SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OCENA PREDYSPOZYCJI SOMATYCZNYCH DO UPRAWIANIA SPORTÓW SYLWETKOWYCH NA PODSTAWIE ZDJĘ

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

Ilość wyświetleń tematu: 99772

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wzrost 175
Waga 82kg
Wiek 23 zaraz 24 lata.
Wiem że pozowanie tragiczne:)
Za rok, może 2, jak forma na to pozwoli planuje wziąć udział w debiutach. Co poprawić, do czego zły gen, do czego dobry? itp:)
Pozdrawiam







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13224
Tyr91
Wzrost 175
Waga 82kg
Wiek 23 zaraz 24 lata.
Wiem że pozowanie tragiczne:)
Za rok, może 2, jak forma na to pozwoli planuje wziąć udział w debiutach. Co poprawić, do czego zły gen, do czego dobry? itp:)
Pozdrawiam



Witam, szkoda że nie zabrałeś się rok temu za przygotowania bo przy tych warunkach jeszcze mógłbyś powalczyć w kategorii juniorów.
Bardzo fajna budowa ciała, wydajesz się dość mocnej kości z uwarunkowanymi nogami jako najlepsza grupa. Moim zdaniem na dziś odstaje klatka piersiowa i mięśnie brzucha. Ogólnie zacznij od dobrze zbilansowanej diety i treningu - równomiernego na wszystkie grupy mięśniowe. Mogę się mylić ale myślę że masz tendencje do trzymania wody w nogach ale to sygnał ważny na redukcji w okresie końcowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 124
Witam.Mam 173cm wzrostu,waga 66kg.Schudlam na przestrzenie kilku lat 20kg...
Marzy mi sie start w fitness bikini.Ale nie wiem czy kiedykolwiek mi sie to uda i czy wogole z taka budowa jest szansa dla mnie?










Zmieniony przez - whisky791 w dniu 2015-02-05 11:58:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
whisky791
Witam.Mam 173cm wzrostu,waga 66kg.Schudlam na przestrzenie kilku lat 20kg...
Marzy mi sie start w fitness bikini.Ale nie wiem czy kiedykolwiek mi sie to uda i czy wogole z taka budowa jest szansa dla mnie?
Zmieniony przez - whisky791 w dniu 2015-02-05 11:58:23


Witam,
Bardzo fajna budowa - szeroka obręcz, wąska miednica. Baza jest dobra reszta to kwestia czasu i włożonej pracy w kształtowanie sylwetki.
Proponuje zacząć od dobrze rozplanowanej redukcji i trzeba by dobudować tu i ówdzie pod kątem bikini.
Wynik poprzedniej redukcji bardzo fajny - gratulacje Kategoria bikini masters +35 jest jak wcześniej wspominałam w którymś temacie jeszcze młoda - w 2014 została rozegrana po raz pierwszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4403
Witam:) mam 25 lat (prawie;) 168cm, około 55kg. Proszę o ocenę B)







listen to your heart...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13224
Witam Jaga, jeśli chodzi o predyspozycje do uprawiania sportów sylwetkowych ocena na podstawie Twoich zdjęć jest dość trudna. Na podstawie zdjęcia przodem można by powiedzieć że do tego sportu się nie nadajesz, tyłem natomiast daje trochę więcej nadziei. Druga sprawa to że nie posiadasz żadnej podbudowy sportowej. Na Twoim miejscu w tym momencie rozpoczął bym intensywny trening ze szczególnym naciskiem na dolną połowę ciała (redukcja i poprawa jędrności).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4403
Tak wiem, że długa droga przede mną.. Poćwiczę i odezwę się za jakiś czas. Dziękuję, pozdrawiam :)

listen to your heart...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jaga1708
Tak wiem, że długa droga przede mną.. Poćwiczę i odezwę się za jakiś czas. Dziękuję, pozdrawiam :)


To działaj Jaga i melduj o postępach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 0
Wzrost 160 cm
Waga 52 kg
Wiek 19


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mierzejka 1196 - Witam serdecznie
Na początek muszę pochwalić dobrze zrobione zdjęcia.
Wynika z nich że sylwetka jest jak najbardziej poprawna i rokuje po dłuższej pracy na siłowni - przy odpowiedniej diecie, fajny efekt końcowy. Także chcąc dalej się rozwijać w kierunku sportów sylwetkowych proponuję znaleźć sobie dobrego prowadzącego trenera i z rozwagą przystąpić do kształtowania sylwetki poprzez trening siłowy. Pozdrawiam!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Radosław Lizak /Kulturystyka Klasyczna/ - Dziennik Treningowy

Następny temat

II NABÓR W DZIALE.

WHEY premium