SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy spamik w dziale mamy, ryż z kurczakiem wpjerdalamy i haj kiki nakvrwiamy

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 254941

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 207 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3063
40 min a biegam troche sprintem troche truchtem, a interwały osobno na sali ale przed rozgrzewka 20 min bieg skipy pajacyki itd

NeverGiveUp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 207 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3063
złomu nie zbieram

NeverGiveUp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 213 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2643
A ja studiuję wf chyba tylko po to żeby coś studiować :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
VenuMek

Nie przejmuj sie jak ja tu przyszłem też sie ze mnie nabijali

a co do twojego treningu - to robisz ogromny błąd metodyczny , więcej nie znaczy lepiej do niczego to nie prowadzi to jak codzienne zyłowanie silnika powoli twój CENTRALNY UKŁAD NERWOWY sie zajeżdża i nie dość że skończy sie to żle to kordynacja ruchów pójdzie w piz. ., czyli część technik których sie nauczyłeś pójdzie w piz.. bedziesz je gorzej wykonywał.

1.interwał np to 30 sekund trucht 30 sekund sprint i wykonujesz np 10-15 interwałów sprint ma być maxymalny to praca beztlenowa masz mdleć masz czuc palenie.

dodatkowo twoja zdolność czyli twój mózg przy tak intesywnych treningach nie bedzie wstanie zapamietywać tego co sie nauczyłeś lub jak bedzie przemeczony bedzie kasował część rzeczy żeby sie regenerować, zregenerować ciało to jedno i najłatwiejsze.

zawodowcy dlatego jadą na SAA i masie supli diet , sauny , masaże , własnych psychologów mają ITD

Twój przeładowny trening nic nie wnosi , organizm przyjmie tylko i tak tyle ile ebdzie mógł reszte pojdzie w p...du

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
tomek nie glupio gada, "MóZggg Rozj**anyYY wróciłem z biegania i juz nic mi sie nie chce, jakoms dobra szame trzeba zrobić " najpierw przeczytałem ze jakaś szmate musisz zrobić :D xP

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 207 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3063
to się naucz czytać :) Tomasz, mi z tym i nie widzę żadnych problemów z kordynacją oraz błędną techniką

NeverGiveUp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
barry vs morecraft bedzie , ciekawie sie zapowiada

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 213 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2643
Tomek bądź tu nawet sto lat i napisz "przyszlem" to dalej będą pękać. Venumek chyba się w Bruce Lee bawi :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
ciekawy art nt. przyłapanych na koksach w MMA : http://www.cagepotato.com/mma-steroid-busts-definitive-timeline/

edit : lol - są wypowiedzi i tłumaczenia wszystkich po kolei, po co i na co brali. Generalnie większość nie ściemnia
ale Royce Gracie wygrał
“I have no idea what they’re talking about. Look at my first UFC. 178 [pounds]. Look at my last fight. 180. For accusing me of using drugs…I never gained a pound in my life. It’s not like I went from 178 to 200 pounds. It’s ridiculous.”

po tym jak go capneli na nandrolon



Zmieniony przez - lord raV w dniu 2011-11-30 22:44:02
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

UFC 135 - wyniki i dyskusja po gali.

Następny temat

Ciosy, siła dynamiczna, dom

WHEY premium