SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy spamik w dziale mamy, ryż z kurczakiem wpjerdalamy i haj kiki nakvrwiamy

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 254990

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Na ulicy różnie bywa. Z 2 lata temu pewnego pięknego wieczora piliśmy z kumplami piwo - razem 4 sztuki i banda idiotów kiboli Legii się zbierała z dobre 2h zdaje się w celu spuszczenia nam wp****** pod byle pretekstem. W końcu uzbierawszy 12 sztuk - odpowiednia przewaga 3:1 - podeszli i ... no i dupa skończyło się na prowokacji bez odpowiedzi, a 15 min później częstowali mnie fajami. Ciężko wytłumaczyć mechanizm tego zdarzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36730
A skąd wiesz , ze mieli zamiar spuścić wam łomot? Może na mecz się zbierali? :) Może myśleli , że wy za Polonią a jak zaprzeczyliście to odpuścili?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Bo wpierw było ich jeno 4 - chlali tak jak my na placu zabaw dla dzieci, a następnie wyszli, zwołali ekipę, wysłali zwiadowcę z głupią bajką aby obczaił kto siedzi na ławce W końcu jak podeszli, wykorzystali głupotę 2óch z moich kolegów, którzy zamiast siedzieć opartym z butelką w łapie jak allah przykazał wystawili mordy tak, że w razie zadymy zrobiłoby się w 30 sekund 12 vs 2 wykopawszy butelki obronne z ich rąk, z tekstami typu "wyzywałeś moją laskę ch**u"
Dobrze, że im faje zmiękły, bo by był niezły młyn - już sama sytuacja patowa a na domiar złego, akurat parę minut później wlazły 2 patrole prewencji w to miejsce, także oprócz wp******u od gówniarzy, byłoby pałowanie gratis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50638
czesc , dostalem wp****** lol 5 na 1 wczoraj gazem i batonami ;o .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Mówiłem, żebyś nie zaczepiał Panów w odblaskowych kamizelkach z napisem policja

A tak serio to opowiadaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50638
szkoda gadac ;o wracalem z imprezy z 2 ziomkami i szło 5 chłopa 165cm wszyscy lol , pytaja sie o jakis klub to mowie ze nie wiem gdzie jest i dostalem od razu gazem w ryj lol reszte przyjmowalem na ręce i tyl glowy ;o
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
od gimbusów dostałeś? :D:D

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50638
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
ja w czerwcu miałem też historię która mogła się skończyć dla mnie nie za dobrze, byliśmy na biwaku nad jeziorem(miejsce spoko było), drugiego dnia zjechało się jakiś nagle gości dużo, nie wiadomo z kąd się zebrali tak szybko, jak później szybko przeanalizowaliśmy ich cele czyli że może być dym, przeliczyliśmy ich i swoich którzy by mogli coś zrobić (większość po % była, i nie wiedziała ocb), ich 15 nas 6 . Czekali nie wiem na co, chyba chcieli nas sprowokować, czy coś. Ale jakoś po bożemu wszystko się skończyło, nikt pierwszy nie wyskoczył i pojechali sobie. Co się później okazało znajomy, znajomego znajomego po spożyciu % wygadał się że chcieli nam wpyerdolić. Już tam chyba nie pojedziemy, a jeśli pojedziemy to ludzi więcej weźmiemy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
yebani spoilerowcy na fight 24. weszlem bo chcialem ogarnac jakis link do gali bo nie dzialalo w ogole sfd ani mma rocks...

k***a zal com
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

UFC 135 - wyniki i dyskusja po gali.

Następny temat

Ciosy, siła dynamiczna, dom

WHEY premium