SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy spamik w dziale mamy, ryż z kurczakiem wpjerdalamy i haj kiki nakvrwiamy

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 254634

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 213 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2643
Dremor
JA chyba nigdy nie zrozumiem, jak w klubie można się dobrze bawić.

Wchodzisz, prymitywna muzyka zagłusza wszystko, 99% uczestników imprezy ma mordy niezbyt zniekształcone myśleniem. Pyerdole to

Wolę se pójść na jakiś koncert, i towarzystwo lepsze i muza do słuchania


Ja zupełnie tak samo myślę. W Polsce do klubów wychodzę tak rzadko, że to aż niemożliwe się wydaje. Przyjechałem tutaj na te parę miesięcy aby się właśnie wyhulać za młodu. A w Polsce tak jak Ty, wolę się relaksować w inny sposób z tym że wolimy z kolegami znaleźć ładne miejsce, popuszczać trochę dymku, pośmiać się razem, pojechać później na pysznego tureckiego kebaba :) Też tak macie, że czas spędzony z laskami to w 90% seks? Nie potrafię rozmawiać z dupami, każda jedna jest dla mnie tak tępa, że ręce załamuję :( Nie da się o niczym normalnym (o czymś co wymaga logiki i sensu) pogadać bo zawsze jakieś babskie bzdety zacznie pierdylić... i nie mówcie mi tu o wieku bo z najmłodsza z jaką się spotykałem to 17, a najstarsza z tego co kojarzę 34 ;s

Kumple w aucie + trochę zielonego nieba + żarcie + muza/filmiki do polewki = najlepszy relaks %)))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Masz farta, że akurat neith tu nie ma Bo by były wciry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 213 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2643
Z 90% to przesadziłem :P Ale tak jest, że od kiedy z pierwszą dziewczyną z jaką chodziłem na poważnie to umawiam się z laskami u nich tylko na nic nieznaczące spotkania i jestem weselszy niż mając dobrą dupę tylko dla siebie. Przecież dla gościa w moim wieku to więcej problemu niż pożytku :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
ile masz lat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 213 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2643
89 rocznik :)

Zmieniony przez - bp64 w dniu 2011-12-03 15:38:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
stary grzyb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
bp64, niestety masz rację. Mam podobne doświadczenia co do lasek. Naprawdę fajnych dziewczyn to w życiu 5-6 poznałem.

Oczywiście zgodzę się że nie wszystkie kluby ssą pałę. Miałem na myśli takie właśnie, że wchodzisz a tam mnóstwo żeli, głupich panien i pseudokoksów. Czasami lubię se pójść do Tygmontu, ale to jazzowy klub więc

Ale jestem trochę odosobniony w tym, więc nie dziwię się innym.

Ja właśnie wróciłem z próby. 2 godziny napyerdalania dla szatana to jest kvrwa to! Takie coś to ja rozumiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 213 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2643
A mi się bardzo wiele kobiet podobało... przez tydzień. Później nuda i z każdej "baba" wychodziła czyli bezsensowne p******enie :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

UFC 135 - wyniki i dyskusja po gali.

Następny temat

Ciosy, siła dynamiczna, dom

WHEY premium